Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beleszerettem a főnökömbe,...

Beleszerettem a főnökömbe, neki is tetszek viszont a munkatársak szemtelenek, kikozositenek, mit csináljak? 20l

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok, ő 30 éves.

Látom hogy mindig néz engem, nézi hogy mibe vagyok, nézi a reakcioimat, probal viccelodni velem, es szerintem tetszem neki.

Mindig azt varom mikor jön be hogy láthassam, hogy szoljon hozzám.

Viszont a munkahely nagyon rossz. A munkatarsak szemtelenek, bunkóak, kikozositenek.

Mikor ott vagyok tiszta ideg vagyok, mikor tudom hogy menni kell remegek hogy mi lesz az nap.

De egyszeruennem lehet ott hagynom, mert kell a munka, es raadasul ott van ő is....

Szerintem beleszerettem.

De ő is egyszer ilyen , egyszer olyan. Egyszer bejön köszön, utána bejön rám se néz.

Mit csináljak?


2019. dec. 19. 18:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha lefekszel vele, ujjal fognak mutogatni rád a cégnél. És az sem lesz kellemes, mikor néhány hónap múlva helyedbe lép egy új kollegina. Ezeket mérlegeld!
2019. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Márpedig jobb, ha ott hagyod ezt a helyet. A főnöki székben ülő Rómeód miatt viselkednek így veled, ez a reménytelen románc meg idegileg fel fog téged őrölni.
2019. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Milyen reménytelen románc? Írtam hogy én is tetszem neki mert nem mindenkivel viselkedik így, figyelem 😊

Ők azt nem tudják hogy én hogy érzek egyébként, nem vagyok hulye hogy elmondom nekik.

2019. dec. 19. 18:55
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy rád néz, hogy kedves veled, hogy beszélget veled, még nem jelenti azt, hogy tetszel is neki. Nem kell egy beszélgetésbe, nézésbe beleképzelni mindent. Nagy eséllyel egyoldalú a dolog - részedről. És én a munkatársak miatt otthagynám az egész kócerájt, lenne miből válogatnom.
2019. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonymousreview60 ***** válasza:

Ha a főnökkel összejössz, az lesz a bajuk, és majd mutogatnak a hátad mögött, mosolyognak előtted. Ha nem jön össze, akkor, kiröhögnek. Ha összejössz, levarr, majd dob, akkor azt inkább nem részletezem.

A legjobban akkor jársz, ha munkahelyet váltasz, és esetleg összejössz ezzel a pasival.

2019. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Váltsál munkahelyet, mert a légkör amúgy is elég rossz, pasitól függetlenül. 20 éves vagy, előtted az élet, kezdj el keresgélni. A palival szerintem akkor van max esélyetek, ha nem marad a főnököd. Egyedülálló legalább?
2019. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#3:

Szerinted akkor mégis miért viselkednek így veled? Lehet, hogy te nem mondod el nekik, de lehet a Rómeó meg pont igen. Mivel igencsak nagy eséllyel csak egy éjszakára tetszel neki. Ne légy naiv.

2019. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Én is ilyen naív voltam 8 évesen? Hmm.... Nem.
2019. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Van olyan, hogy az önismeret értékelésénél negatív az eredmény?

Szerintem te ezzel a kérdéssel, most ezt feltaláltad.

Szerettél te bármit valaha, hogy ilyen hülyeségeket hívsz szerelemnek?

Nem.

2019. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nincs senkije.
2019. dec. 19. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!