Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj hogy 24 évesen még nem...

Az baj hogy 24 évesen még nem érzem magam felnőttnek?

Figyelt kérdés

Aki ismer azok szerint fura lenne ha férfiként nevezném magam. Meg nem is változtam sokat 20 éves korom óta. Kezdem úgy érezni hogy ez a nagy felnőttes komoly átalakulás is egy kamu.

Sokszor nekem még az is furcsa amikor egy hozzám hasonló korú feltesz egy kérdést és a válaszolók férfiként írják.

Én legalábbis így gondolom.



2019. nov. 1. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

... akkor NEM BAJ. A baj az, hogy félreérthetően írtad ki a kérdést - de nyilván nem álltál kétszer sorba, mikor az észt osztották. Te döntöd el, milyen akarsz lenni.


PONT.

2019. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem celoztam arra hogy legyel komoly felnott

Arra celoztam h a veled korabeliek mar komoly felnott ferit keresnek (nagyreszt)

Te kerdezted h baj e

Ha egyedul akarsz letezni akkor meg nem mindegy?


Kettes voltam

2019. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12

Egyedül?

Vannak barátaim és vannak ötleteim programokra is.

2019. nov. 1. 17:44
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, de ehhez hozzá tartozik az is, hogy későn érő vagyok, és még 20 éves korom után nőttem 5 centit, meg a szakállam se nő még mindenhol pedig 26 vagyok. Ráncom sincs még, vékony is vagyok. Tehát ha bele nézek a tükörbe, akkor egy olyan embert látok, aki mondjuk idén fog érettségizni, vagy mittudomén.


Nőknél más a helyzet, mert ők korábban érnek testileg.

2020. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!