Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tehetség mint börtön?

A tehetség mint börtön?

Figyelt kérdés

Amióta tudom az eszem rendkívüli tehetségnek tartanak az emberek egy téren. Én is annak tartom magam. Rengeteg versenyen voltam, mindig első helyezést értem el.

Most 20 éves vagyok, egyetemre járok. Azt tanulom amiből tehetséges vagyok. És ahogy múlik az idő, azt érzem valami hiányzik. Valamiféle ürességet érzek az életembe.

Mások hosszú éveket töltöttek el azzal hogy felfedjék maguk előtt, hogy milyen tehetségekkel lettek megáldva. Én ezt tálcán kaptam. Kisiskolás korom óta tudom.

Eddig azt mondtam mindenkinek, magamnak is hogy ez a szenvedélyem. De mostanában azt kezdem érezni hogy mindenkinek hazudtam, beleértve magamat is. Na de ha ez nem lenne az életembe, nem tudnák mivel foglalkozni.

Már-már azt érzem, hogy a tehetségem egy csapda.

És nem értem miért, mi lehet a baj, nem értem mi történik velem?



2019. okt. 29. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor jöjj rá, hogy mi a logikai bukfenc az eszmefuttatásodban? ;)
2019. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thispain ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül börtön. Nem kényszerít senki, hogy azt űzd, amiben tehetséges vagy. Lehet, hogy másban is tehetséges vagy, és más dolgot is el tudsz kezdeni megtanulni.
2019. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most dicsekedsz, vagy panaszkodsz?


Egyébként nem kötelező egy dolognál leragadni, próbálj ki mást is. Ha annyira irigyled másoktól, hogy hosszú ideig keresik, hogy ők miben tehetségesek, akkor indulj el te is ezen az úton, tapasztald ki, hogy miben vagy MÉG jó azon kívül, amit most is csinálsz.

2019. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress mellé egy hobbit.

Valamit amihez kedved lenne, de totál tehetségtelen vagy benne, nekem bevállt.

2019. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hírnök ***** válasza:
Üdvözöllek, a magányos zsenik klubbjában.
2019. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!