Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érintene titeket a...

Hogyan érintene titeket a következő helyzet? Elsősorban nők véleményére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Több órás házimunka után (takarítás, ablakpucolás) hazajön a férj és csak annyit mond, hogy majd ő még egy fél órás munkával át töröli azt azokat az ablakokat, mert csíkosak maradtak... Sértő lenne vagy inkább örülnétek neki?

2019. okt. 28. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább megköszönte a munkádat? Ez helyzetfüggő. Lehet hogy jóindulattal mondta, de ez a hangnemből lehetne leszűrni hogy hogyan mondta.
2019. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértve.
2019. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől függ, hogyan mondta. Köszönetet én nem várnék, hisz természetes dolog a házimunka, nem miatta csinálom, hanem magunk miatt. Én sem köszönöm meg, ha lenyírja a füvet, vagy berak egy mosást, mert nem szívességből csinálja. Nyilván más a helyzet ha megkérem valamire, azt megköszönöm. Nagyon sokan elvárják a házimunkáért a köszönetet, de szerintem
2019. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De szerintem, ha a másik fél is kiveszi belőle a részét, akkor másképp értékeli a dolgokat.
2019. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az én párom nem mondana ilyet. :)) hogy áttörli. De, ha tényleg csíkos maradt és zavarja, hát törölje. Én azt mondanám rá, hogy hagyja, jól van az úgy.
2019. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

legalább észrevette... az én apám pl. ha átfestjük a falat is csak azért veszi észre, mert akkor nem tudunk azonnal kaját adni neki, amikor éhes a kis szerencsétlen...

itt hiányzik a hangnem

2019. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarja,hogy csikos maradt,hát törölje.
2019. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!