Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem kéne a pizzafutárnak is...

Nem kéne a pizzafutárnak is megkülönböztető jelzéseket adni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 20:01
1 2
 11/14 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
47%
#10: csakhogy a 2-es válasza úgy hangzott, mintha egy kalap alá venné a kék-piros és a sárga világító jelzéseket.
2019. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Ezen jót mosolyogtam, mint volt pizzafutár! :DDD Köszönöm szépen, egy fokkal jobb lett a hangulatom! :D


Valóban néhány volt kollégát szoktam látni. Úgy mennek mint akit üldöznek a rendőrök, vagy maffia vagy nem is tudom. Szoktam nekik inteni, illetve mosolygok. Tudom milyen az, mikor sietni kell, mert ez a munkájuk. A rendőrök általában nem baszogatják Őket, ők is tisztában vannak ezzel a "popszakmával". Viszont ha balesetet okoz akár akarva vagy akaratlanul, Őt is előveszik azonnal, és ugyan úgy megbüntetik munkájától függetlenül, hiszen a szabály mindenkire vonatkozik. Persze mindenki azért siet, mert vannak hosszabb/rövidebb távok. Ha látsz egy pizzást egy lakott területen -belüli- főútvonalon, ahol vasúti átjáró van, és megelőz, az általában azért van, mert tudják hogy mikor megy le a sorompó, és sajnos vannak olyan helyek, ahol 5 percet kell várni/állni egy mozdony miatt, amihez nincs is hozzákapcsolva egy kocsi sem. Párszor nálam is volt ilyen. :D Hamar megtanultam, hogy mikor járnak a vonatok, és próbáltam tényleg azt az 1-2 percet megnyerni.


Ja, és hozzátenném azt, hogy SOHA nem veszélyeztettem senkit sem az utakon. Sem lakott területen belül, sem kívül, hogy ha még tényleg úgy siettem is.


(Viszont tényleg hozzá kell tenni, hogy van aki egyszerűen alkalmatlan a vezetésre, mert például nem tud egyszerre több dologra is koncentrálni. Lehet betegség, egészségügyi vagy magánéleti probléma is, viszont utóbbira szoktuk mondani, hogy azt "otthon kell hagyni". Mondjuk olyan volt kollégámról nem tudok, aki azért sietett volna, mert rá jött a szapora. :D)


A megkülönböztető jelzés hülyeség, azért arra nincsen szükség. :) Aki szeretne, tegye le a PÁV I-es vizsgát BudaPesten, mert azt csak ott lehet, és menjen el hivatásos dolgozónak. (Rendőr/Mentő/Tűzoltó) De legyen érettségije, és az sem árt, ha van "C" kategória is. Sok helyen előny, vagy akár feltétel is. (Tűzoltóknál tudtommal mindenképp.)


Egyszer-kétszer volt olyan hogy rám villogtak autósok, egyébként sokan ha látták hogy jövök, maguktól indexeltek jobbra, hogy előzzem meg őket, vagy akár ha én nekem kellett volna elsőbbséget adni egy kereszteződésben, engedtek is elfele. Bár ez a sűrűn rendelő vendégeknél volt gyakori. :)

2019. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Úramisten mennyien nem értik a poént. Elkezdenek regényket írni a kreszről, meg papolni, miközben csak nyilván poénból írta ki a kérdést.
2019. okt. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!


És nekünk ezt miből kéne leszűrni? :)

2019. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!