Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a moziban a hátad mögött...

Ha a moziban a hátad mögött hangoskodnak, akkor mit lehet tenni, ami biztosan elhallgattatja őket?

Figyelt kérdés

A szép szó nem használ, sem a csúnya. Nincs biztonsági őr, a jegykezelőt ugyan odahívhatom, de 3 perc után ismét ugyanúgy elkezdenek dumálni.

Általában kis csicska 14 éves fszjancsikról beszélünk, akiket ha megverek, még le is csuknak.

Gondoltam, hogy leöntöm őket colával, de azzal a lendülettel kapnám a nyakamba az ő löttyüket.


Lehet bármit ilyenkor tenni?


2019. okt. 22. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van máshol hely, elülni. Nem nagyon tudsz mit csinálni, sajnos ilyeneknek is joguk van moziba járni.

Nekem állandóan a székemet rugdossák. Rájuk szólok abbahagyják aztán megint rugdossák.

2019. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem premierfilmről van szó, ahol egyetlen ülőhely nincs, akkor így járt az ember fia-lánya. Nálam pedig általában működik, ha hátra szólok nekik, akkor elkussolnak. Ezek szerint kifogtad a hülyéket.

Ha nem teltházas a mozi, simán ülj át máshová film közben. A kutyát nem érdekli utólag. Erre szokták mondani: okos enged... Mondjuk tényleg nagyon idegesítő tud lenni.

2019. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is sokszor jártam már így. Tűrtem vagy elültem :/ túl sok a cigány..
2019. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellően agresszív stílusban szólsz hátra, általában műkődik. :D
2019. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Legutoljára én is így jártam,egész film alatt dumáltak a hátamnál,máshova ülni nem tudtam,nem volt hely.Azóta nem megyek moziba.
2019. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem sokat, sajnos.

Emiatt éri meg 1 hónappal premier után menni, mikor már alig vannak - vagy mi pl már a többi néző miatt nem járunk moziba, otthon sokkal jobb, nyugi & csend van.

2019. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fingani egy jó büdöset az orruk alá. Lehet, hogy jó messzire átülnek. Meg a többi is.
2019. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Befejezitek, vagy lehet kihúzni a p×a!" felkiáltással elhallgattatni őket. De a fing megoldás is jó.
2019. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Felállsz előttük - és állva nézed az előadást. Ha kritizálnak, akkor tudatod velük, hogy amíg te nem hallod a film hangját, addig ők csak hallani fogják azt.
2019. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!