Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért bunkók?

Az emberek miért bunkók?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ember első látásra elítéli a másikat. Pl. A melegekkel nincs semmi bajom, mégis azt kell észrevegyék, hogy rengeteg ember elküldené melegebb éghajlatra, néhány embernek az életre nem adják meg a jogot és mégis ők vannak kiakadva, hogy azt mondták rájuk köcsögök. (Engem is sokan piszkálnak). De az a legszánalmasabb, hogy nem segítenek. (Tapasztalat, megkérdeztem itt a német szavak jelentését és egy normális válasz nem jött, csak szidás, hogy miért nem vagyok képes fordítót használni) Szerintetek ez miért van?
2019. okt. 21. 06:00
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Most mire jó ez az ostoba általánosítás?

Hogy te nem vagy képes megnézni egy szótárban egy szó jelentését, akkor mi vagyunk a bunkók, és nem te a lusta?

Gyökér.

2019. okt. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert sokan elégedetlenek magukkal és/vagy az életükkel és ezt kivetítik másra.
2019. okt. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Én szeretek bunkó lenni az emberekkel. Főleg lányokkal. Mondjuk nem értem mi abban a sértő hogy jó a segged vagy hasonlók. Eh. Inkább bóknak kéne venniük de hát ez van.
2019. okt. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5#

Szerintem ez bók, de én nem az ilyen bunkósagokra gondoltam hanem mikor valakit évek óta cikiznek és random kiparodizálják a folyosón. Az osztálytársaim ezt csinálják egy fiúval és mikor kiáltani érte utálat tárgya lettem.

2019. okt. 21. 06:34
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Márt ne lehetnének azok?

Egyébként ha az utcán is meg létsz valakit és azt gondolod róla fú mekkora k.csög lehet,ez kinek hiszi magát? aztán ha meg ismered akkor van amikor nagyot fogsz csodálkozni hogy milyen rendes egyébként.

2019. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Össze-vissza írogatsz minden hülyeséget. Egyszer az a bajod, hogy kapsz, mert lusta vagy valamit kikeresni magadnak, most meg az osztálytársadat szekálják? Szörnyen ostoba vagy.
2019. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Most mi a fszomnak törölték a válaszom? Semmi fszsag nem volt
2019. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A '90-es évek változásainak a hozománya végett.
2019. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!