Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek jó...

Van itt valaki akinek jó tapasztalatai is vannak az osztrákokkal?

Figyelt kérdés

Évek óta, akármikor hallok történeteket kint dolgozó magyarokról, egytől-egyik mindenki azt mondja hogy lekezelőek, lenézik a magyarokat. Rákerestem itt is erre, ezen az oldalon is csak ilyen tapasztalatokat olvasok. Egyszerűen elképesztő :( Szeretném azt hinni, hogy csak nagyon eltúlozzák az egészet, de nem hinném hogy ilyen sok ember kamuzik... Van itt olyan akinek jó tapasztalatai vannak? Akit még nem röhögtek ki, vagy esetleg nem néztek le?

Egyébként ezt csak a magyarokkal csinálják vagy minden más külföldivel is?


2019. okt. 20. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos el kell azt mondjam, hogy nem hiába nézik le a magyarokat... Ugyan nem Ausztriában dolgoztam, hanem Angliában, a legtöbb vérbeli angol csak eltűri a magyarokat mint munkaerő, de annak is gyatra. Egyenesen szégyelltem kint azt, hogy magyar vagyok, inkább meg sem szólaltam az utcán magyarul. Tisztelet a kivételnek, de sok magyarnak undorító a munkamorálja, csak járatja a száját, felszínes, mindenkin átgázol még a „honfitársain” is. A románok sokkal összetartobbak mint a magyarok, és jobban is dolgoznak. Ez nem csak az én véleményem, beszélgettem erről több kint élő magyarral, akik ugyanezt mondták, az egyikük hozzátette, hogy a magyarok olyanok ott kint mint a cigusok itthon.


Németországban is ez a helyzet, legalábbis a rokonaim ezt mondták. Egyébként tudsz változtatni a megítélésen, nekem is sikerült, annyi a kulcsa, hogy elvégzed amit kérnek és tisztelettudó vagy, és nem okoskodsz a saját országuk politikájáról például ahogy ezt magyar honban szokás... Szóval nekem összeségében a közvetlen közelemben lévő angolokról nincs rossz megítélésem, mivel mostmár teljesen megértem miért ennyire előítéletesek...

2019. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem voltam kint náluk, viszont dolgoztam hotelben és oda jöttek sokszor. Fennhangon kritizáltak mindent, másnak megfelelt, de az osztrákoknak minden szar volt. Pökhendi, tuskó népség.
2019. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Ki tudnád fejteni kérlek? Mit kritizáltak?
2019. okt. 20. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!