Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sosem értettem miért buliznak...

Sosem értettem miért buliznak az emberek?

Figyelt kérdés

Én mindig ahelyett, hogy megmutassam magam inkább elrejteni akartam magam.

Nem értem mi a jó abba, hogy mindenki előtt kitárulkozik az ember? Engem úgy neveltek, hogy ahol megmutatod magad ott basznak le. Sajnálom az idióta kérdésem csak számomra értelmetlen.


2019. okt. 18. 13:43
1 2
 11/19 Zsoltmester ***** válasza:
100%
9 Mert aki otthon van a szomorú aki meg bulizik meg óbégat a haverokkal a semmin az meg vidám ugye? 😁
2019. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%

#8


A táncolós-tombolós résszel semmi baj. De miért kell ehhez minimum fél liter tömény + kísérő, meg persze a könnyűdrogok?


Az öreg alkeszek is így indítottak 20-30 éve, "csak élni akartak"... Csak a függőség hamar kialakul és bár szinten lehet tartani egy darabig - egy idő után nagyrészük elbukik. Ha tudnád mennyi piás van és még több a zugivó. Férfiak, nők minden életkorban. És ezek bizony mind "karótnyelt, kocka lúzereknek" tartják azokat akik csak ünnepen koccintanak, meg a nyári melegben esetleg isznak 1-1 radlert vagy cidert, meg a téli körmenetben egy kis forralt bort.


De van olyan alkesz férfi is, aki szerint aki nem iszik rendszeresen "az egy köcsög b**i!"

2019. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Szimplán azért, mert élvezik és örömet okoz nekik. Tudod nem mindenki ugyanolyan, szóval az, hogy neked valami nem jó, az másnak még lehet az. Én se értem, hogy mi a vonzó a diszkókban/táncos szórakozóhelyekben, nem az én világom, vagy azt sem értem, hogy valaki miért vásárol havonta ruhát és évente új telefont stb stb, igazából sokáig sorolhatnám, de egész egyszerűen baromira nem kell megértenem, hanem csak simán el kell fogadnom és kész. Nekem aztán nem fáj, ha az emberek nem úgy élnek ahogy én és nem azokat a dolgokat szeretik amit én, nem ártanak ezzel senkinek szóval kedves egészségükre és jó szórakozást. Ami meg a nevelést illeti, engem is megfelelési kényszerre neveltek, de ezeket a mintákat sikerült levetkőznöm.
2019. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%

#13


Jó, de pont itt a baj, hogy úgy van beállítva, mintha az lenne a "menőség maga" és aki nem ilyen az mind "lúzer"...


Jöhet a gyors és sértődött lepontozás (sokan magukra veszik majd ezt megint), de mitől menőség hányásig vedelni meg fűtől beállva röhögni a semmin? Már láttam elég részeget ahhoz, hogy ne tudjam ezt sem menőnek, sem viccesnek gondolni.


Persze egy olyan országban ahol az alkoholizmus szinte kötelező elemként van jelen (pesten romkocsmák, vidéken zugpálinkafőzdék képében) és a piások többsége vadul tiltakozik, ha szóba kerül az alkoholizmus - nem is csoda, ha máglyán égetnének el mindenkit aki nem tart a nyájjal.


Haverom tagja volt egy ilyen bulis csoportnak - de ő volt az aki mindig megállt 1 feles és max 2 sör után - de tudott mesélni, hogy a többiek mennyire szétcsúsztak 1-1 ilyen este. Igaz ő messze értelmesebb volt ennél a brancsnál.

2019. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kellene egy olyan kategória a kérdések jelentésénél, hogy Ez a kérdés nem igazi kérdés, csak egy vélemény, kérdőmondatba foglalva.
2019. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15


De akkor olyan opció is kellene, hogy a "fals flag" kérdéseket is jelenteni lehessen, mert olyan is sok van amikor valaki valami ellen van, ezért látszólag mellette ír ki kérdést, de jó provokatívan, hogy mindenki megutálja az adott dolgot.

2019. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Zsoltmester ***** válasza:
Valójában olyan opció kéne, ami felismeri hogy volt e már az adott kérdés, vagy hasonló és azt már nem engedné kiírni.
2019. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17


Szerintem már minden kérdés volt legalább egyszer a 13 év alatt. Kivéve a full szürreálisak és a nagyon troll dolgok. Több éves kérdések alá kellene járnia akkor az újoncoknak, de az nem lenne kifizetődő dolog.

2019. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#14

"Jó, de pont itt a baj, hogy úgy van beállítva, mintha az lenne a "menőség maga" és aki nem ilyen az mind "lúzer"..."

Na de azt is nézd meg, hogy ki állítja ezt? Engem nem néznek ki úgy, hogy soha életemben nem tettem be a lábam ilyen helyre, de ha ki is néznének és meg is szólnának, mi az istenért kellene érdekelnie, hogy random embereknek teljesen elérő értékrenddel mi nem tetszik rajtam? Kit érdekel ha egy rakás ember lúzernek tart? Szép is lenne ha az ilyesmi foglalkoztatna ahelyett, hogy élném az életem a saját döntéseim szerint.

"Jöhet a gyors és sértődött lepontozás (sokan magukra veszik majd ezt megint), de mitől menőség hányásig vedelni meg fűtől beállva röhögni a semmin? Már láttam elég részeget ahhoz, hogy ne tudjam ezt sem menőnek, sem viccesnek gondolni."

Ez csak egy bizonyos elég alja rétegnél menő, azok véleménye miért is befolyásolja az életminőséged? Rengeteg embert ismertem meg idáig az életem során és alig pár olyannal találkoztam, akik tényleg képesek voltak az ilyesmiből ügyet csinálni. Millió fajta szórakozási forma létezik és ebből elég kevés kötődik alkoholhoz, normális embernek ezzel semmi baja nem lesz.

2019. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!