Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sosem értettem miért buliznak...

Sosem értettem miért buliznak az emberek?

Figyelt kérdés

Én mindig ahelyett, hogy megmutassam magam inkább elrejteni akartam magam.

Nem értem mi a jó abba, hogy mindenki előtt kitárulkozik az ember? Engem úgy neveltek, hogy ahol megmutatod magad ott basznak le. Sajnálom az idióta kérdésem csak számomra értelmetlen.


2019. okt. 18. 13:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Sose értettem, hogy miért jó úgy bulizni, hogy közben lerészegednek, vagy miért kell egyáltalán alkohol, hogy valaki jól érezze magát? ...stb.


Miért nem a saját életeddel foglalkozol? Most könnyítettél magadon, hogy kiírtad ezt a kérdést?

Az emberek járnak szórakozni, az lehet disco, kiállításmegnyitó, színház, koncert, előadások..stb.

Mindenkinek más.


Egyébként nem értem az összefüggést a kérdés és a szöveged között.

2019. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Én sem értem az összefüggést

bulizás ≠ kitárulkozás

2019. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%

Én se jártam sosem, mert nem illek oda. Mármint az ilyen "ússzunk a páleszba" "vicces cigi hahahah" jellegű suttyó bulikba. Nem is hiányzott sosem. Esetleg ha elég mélyen lettem volna eljártam volna lopni oda, a részeg-füves öntudatlanok könnyű prédák lettek volna.


De nem akartam bűnöző lenni, szóval inkább nem is érdekelt. Néha hallom mik vannak ott és kicsit sem érdekel. Gusztustalanok, ennyi. Remélhetőleg a többség majd megtapasztalja a májproblémákat és akkor majd lehet keresni az okát. Talán a "minden hétvégén beba**ás" és a sokszor gyógyszerre italozás nem volt éppen jó ötlet.

2019. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Zsoltmester ***** válasza:
74%
Mert az emberek többsége belül nyomorog lelkileg és szeretnek kifelé élni, kifelé mutatni hogy nekik milyen jó és boldogok. Az ilyen bulik nagyon szomorúak egyébként, persze akik benne vannak azok nem látják, érzik. Erre mondta Jézus hogy boldogok a lelki szegények.
2019. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszokat:)
2019. okt. 18. 13:58
 6/19 Derwer válasza:
60%

Én se szeretek bulizni, nem azért mert belém rógnak ha leinnám picit magamat, hanem mert sose vonzott. (se a hangos zene, se a tombolás, a tánc meg végképp. :) )


Az ilyen emberek általában simán csak introvertáltak. (Tehát nem sokat/hangosan beszélsz, nem adod mások tudtára olyan nyíltan a gondolataidat, csendesebb vagy, nehezebben nyílsz meg, inkább befelé fordulsz ,elmélkedsz, stb)

Hogy te úgy nevelkedtél, hogy ha megnyílsz - ami NEM egyenlő a bulizással - akkor megsebeznek az egy másik dolog.


De jó eséllyel introvertált vagy amihez társul egy gátlásosság. Ez utóbbi le lehet és szerintem le is érdemes küzedeni. Az introvertsággal pedig semmi gond nincs, nem buliban fogsz bepasizni/becsajoni, aztán kész. ;)


31F

2019. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) jókat mondtatok nagyon
2019. okt. 18. 14:04
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi kocka, karót nyelt ember, nagyon üres lehet az életetek! Képzeljétek, van sok fiatal, aki imádja a zenét, aki imád táncolni, akik szeretnek barátokkal beülni valahova és jókat dumálgatni, fejtegetni az élet értelmét, kitombolni egy koncerten a heti feszültséget és megismerni sok új embert, elmenni egy koncertre és átadni magad a zenének! Aki ezeket kihagyja az életéből, magánügy, de nem kéne lealkoholistázni, vagy drogosozni a fiatalokat, akik mernek és tudnak Élni.
2019. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Mert nem mindenki egy szomorú f-sz, már bocsánat. Én is alapvetően introvertált vagyok, de szeretek kikapcsolódni és néha társaságba menni és nem otthon dekkolni, hanem kicsit felengedni.

Ennek semmi köze a kitárulkozáshoz.

2019. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

"Engem úgy neveltek, hogy ahol megmutatod magad ott basznak le." - elég káros nevelés. Igen, nyilván, aki nem csinál semmit, az nem is hibázik. A legegyszerűbb út, még véletlenül sem kell így megerőltetned magad, inkább marajd csendben és húzd meg magad. :D


A bulizás meg olyan, hogy van, aki szereti. Pl. nekem igen jól esik elmenni egy koncertre, vagy táncolni, barátokkal lenni, iszogatni, nevetni, kimozdulni.


Ki kéne próbálnod és akkor lehet, nem lennél ilyen savanyú. ;)

2019. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!