Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kérjem meg egy barátomat,...

Hogy kérjem meg egy barátomat, hogy ne kapirgálja le az elhalt bőrét és varrjait, miközben nálunk van?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki a kanapé mellette, mintha havazott volna, mert annyi pattanása van, amit mellettem szedeget. Tudom, hogy elkerülhetetlen, hogy valakinek néha lehulljon pár elhalt bőrdarabkája, de ettől konkrétan hányni tudnék.
2019. okt. 10. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor látod, hogy csinálja szólj rá, hogy ne vakarózzon. Sajnos nekem allergiàm van, amitől nagyon száraz a bőröm és sejtem mit érezhet a baràtod, szóval közöld vele finoman.
2019. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Józsi, ne kapirgáld le az elhalt bőrödet és varrjaidat, miközben nálunk vagy, mert ettől konkrétan hányni tudnék!"


Hát valahogy így!

2019. okt. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Légyszíves ezt ne csináld, eléggé zavaró.
2019. okt. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rossz szokás is lehet, vagy unalmában csinálja, lehet neki már fel sem tűnik. Szerintem is szólj rá, hogy ne vakarózzék, a varat egyébként sem szabad leszedni, mert helye marad! A pattanásoknak sem tesz jót, ha piszkos kézzel bennük turkál, kaparász. Ha emiatt megsértődik, kb annyit is ér.
2019. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ti nem sértődnétek meg, ha így mondaná nektek a baratotok, ugye?
2019. okt. 11. 16:56
 6/6 Joker2244 ***** válasza:
Végül közölted vele? Ha igen hogy reagált?
2019. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!