Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy verhet meg és alázathat...

Hogy verhet meg és alázathat meg 3 lány egy fiút?

Figyelt kérdés
Én nem értem mi lett a mai tini fiúkból. Én nem hagytam volna. Miért lettek ennyire gyengék? Hagyja saját magát megszégyeníteni. Még ha fordítva lett volna azt megértem de egy lány hogy verhet meg egy fiút?
2019. okt. 8. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentél oda és vedted meg? Nem bantasbol, de segithettel volna
2019. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem élőben volt. Nem voltam ott.
2019. okt. 8. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy a gyerek van 160 centi meg 40 kg, bár a nagyobb tesztoszteronszint miatt még így se kene hogy leverjek, csak jellemileg is gyenge ez lett a vége.
2019. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ milyen csajok voltak. Mert hàrom 120 kg-os csaj ha megver egy kis gyógyegeret azért az màr màs. Meg a nemzetiség se mindegy, egyes nem napon barnultak különösen agresszivak. De egyébként szerintem is szégyen. Még az is lehet nem merte a sràc lecsapni öket mert akkor ö lesz az indoritó növerö. Nem tudni a körülményeket. Mondjuk engem nem érdekelt volna, szétcsaptam volna öket ha nekem jönnek. Mivel attól hogy nök jogod van védekezni, önvédelemhez jogod van. Különben ha nem lenne ennyi erövel meg is ölethetnéd magad. Na mindegy, linket kérek róla. Hol olvastad ezt?
2019. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem feltétlen csak az áll a háttérben h gyengék, de olyan világban élünk ahol a nőknek kedvez már szinte minden. Pl minden normálisabb nevelt fiút úgy nevelnek h nőt ne üssenek meg, de arra nem tanítják őket h mi a határ és h ők mit tehetnek meg a saját védelmük érdekében, a másik ha esetleg még is megvédené magát nagy valószínűséggel a lány megsérül és abból csak további gondok következnek. Egy példa adott egy nő/lány fix 160cm 50kg és elborul az agyában valami és neki megy gondolkozás nélkül egy fiunak pl 190cm meg 100kg , tudja azt h az normál esetben nem üt vissza. De ha a férfi visszaüt melyik bíróság mondja azt hogy jogos önvédelem ekkora különbségek mellett, mindenki a nőt pártolná h neki volt igaza és a férfi milyen szemét féreg.

De igazából sok minden függő tényező, az ember ember legyen fiú v lány, bármi ki telik tőlük. A csorda szellem ellen meg sokat nem tehet, ha esetleg kisebbségiek voltak a lányok pláne.

2019. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ azért, hogy hány évesek voltak a lányok és hogy mennyi a fiú.
2019. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert ha megütsz egy csajt, akkor ratyi vagy...ez a társadalmi elvárás.
2019. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!