Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek szimpatkus egy lány...

Nektek szimpatkus egy lány hogy kezdenétek?

Figyelt kérdés
Pl: Egy vasútállomásnál vagy iskolában egy szimpatikus lány ott van. Hogyan kezdenétek vele beszélgetni? Illetve milyen szöveggel odamenni. Tudom hogy nem sablonos kell szia mizu? Valami egyedivel. Nektek volt ilyen sztoritok?
2019. szept. 29. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tanultam ezt azt helyeken,direkt ilyen témában,mert ebben vagyok gyenge. Amikor xy azt mondja,hogy csak lazán,nem véletlenül mondja. Tegyél egy megjegyzést a környezetre,amire éppen figyel,ha néz egy plakátot,amin van valami érdekes dolog,vagy akármi,akkor : Látom nézed ezt a plakátot,szerinted is érdekes? Szia,ismerjük egymást? Még nem, Itt stop. Vannak elutasító emberek. De nem feltétlenül gond ez,vagyunk egy páran a földön.
2019. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen köszönéssel kezdem. Uncsi, elavult, nem is túl menő, viszont intelligenciára vall, illik, és működik is. Ezek helyett a "Figyu má', vagy " Ne haragudj, de nem e tudnád megmondani e, hogy..." helyett indítok egy határozott, de kedves Szia!-val. Nem mellesleg már az is sokat elárul a lányról, hogy visszaköszön e, vagy néz rád, mint egy véres rongyra, vagy esetleg úgy, mint egy autista birka.
2019. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!