Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak az lesz dühös ha valami...

Csak az lesz dühös ha valami bántót mondunk a másiknak akinek számítunk?

Figyelt kérdés
Kort is
2019. szept. 27. 15:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez baromság. Ki ért egyet?
2019. szept. 27. 15:15
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárkitől rosszul eshet egy sértés, de nyilván attól fáj a legjobban akit kedvelsz/szeretsz.
2019. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársnőm már attól dührohamot kap, ha nem az ő álláspontjával értek egyet. Pedig semmi bántót nem mondtam.
2019. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak akkor okoz bármilyen érzelmi állapotot egy sértés, ha olyan embertől jön, aki fontos számomra, ilyen emberből pedig kevés van az életemben. Senki más nem tud megbántani vagy olyat mondani, ami rosszul esne. 30+
2019. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Az igazság mindenkinek fáj.
2019. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Gondolj amúgy bele: ha egy idegen neked állna az utcán/buszon, hogy baromi ronda vagy, és anyád is biztosan egy k., akkor te is dühös lennél.

2019. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, volt már ilyen, nem pont ezekkel a szavakkal de nagyon hasonló :D Nem lettem dühös, vállat vontam és kiröhögtem. Egy vadidegen ember, mit érdekel engem, ha krvának tartja az anyámat, engem meg rondának? Teszek rá magasról.
2019. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te pondró! Te munkakerülő naplopó!

(Ezen csak nevetsz, ha nem igaz rád, és amúgy is ilyet egy munkakerülő naplopó vág hozzád. Valahová tennie kell)


Van egy könyv "urald a haragod" Már az ingyenes részből kiderül, hogy amikor te dühös vagy ott téged elkaptak, mert megbántódtál. Úgye az igazság fáj.)

2019. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!