Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mindig a jó emberek...

Miért mindig a jó emberek mennek el előbb?

Figyelt kérdés
Tapasztalatból mondom, de azok az emberek, akik segítőkészek, jó szándékú emberek, szinte mindig előbb elmennek ebből a világból, mint azok, akik átgázolnak mindenkin, gonoszak. Mitől van ez?
2019. szept. 25. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom a választ, de ez engem is nagyon érdekel.
2019. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van erre egy saját elméletem, aztán lehet nem ért egyet velem senki. Én úgy gondolom, nem a halottakat kell sajnálni, hanem akik még itt maradtak. A halottak már jó helyen vannak. Élni nehezebb. Akik fiatalon meghalnak azok már elvégzték az életfeladatukat és mehetnek arra a jobb helyre. A többiek, akiknek még van dolga, azok maradnak.
2019. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Túl jók ebbe a világba.
2019. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez hamarabb feltűnik/jobban fáj/tovább emlékszel rá.

Ha statisztikát készítenél róla, azt látnád hogy ugyanolyan arányban halnak meg olyan emberek is akiket nem tartasz jónak, csak épp mivel az ő haláluk nem érint meg, nem is tűnik úgy fel és nem is marad meg benned, úgy tűnik mintha folyton a jókat vinné el a balsors.

2019. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert a sz@r sokáig eláll.
2019. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak annyi a hosszú élet titka, hogy gonosznak kell lenni, holnaptól gyorskaján fogok élni.
2019. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennek el hamarabb, csak te érzékeled így szubjektívan. Mamám pl. 86 évig élt, nála jobb embert elképzelni sem tudnék.
2019. szept. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert azzal többet használják magukat, hogy mások gondjain gondolkoznak, próbálnak segíteni. Az önző ember meg csak magával törődik, csak magára használja az életét, szóval tovább tart.
2019. okt. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!