Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha nagyon fáztok?

Mit csináltok ha nagyon fáztok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még csak ősz van és mi lesz velem télen de NEM BÍROM A HIDEGET. Állandóan fázok és ahogy vacogok fáj a derekam de legjobban a hátam. A lakásunk hideg mert átmenetileg vagyunk itt egy tanyán ahol nincs fűtés, éjszaka hiába takaróztam be 2 pléddel ugyanúgy fáztam. Hősugárzó megoldás lenne és mondjuk egy derék melegítő? Illetve még a forró italok tartanak "belül" melegen ezáltal kevésbé fázok egy darabig. A kezem, lábam jéghideg egész nap, félek hogy nagyon meg fogok idén betegedni.

21/n


2019. szept. 21. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A derélmelegítő jó ötlet. Aludj meleg zokniban! Ha kell a pizsamára is vehetsz még vmit. Rétegesen öltözködj, ez a nyitja!
2019. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kád jó meleg vízben 5 perc alatt is át tudok melegedni. Nem tudom, ez mennyire kivitelezhető egy tanyán.
2019. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Csak zuhany van de ez is meg teszi!
2019. szept. 21. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy legalább egy olajradiátor.

Bár rendesen megtekeri a villanyórát, de fűtés nélkül...

Itt 15 fok volt most éjjel, mert rossz volt a fűtés, ma már rábírtam magam, hogy megcsináljam, mert már nem bírtam.

Milyen lehet 5 fokban?

2019. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
pia
2019. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj orvoshoz, ha hátad, derekad is fáj miatta. Ha valaki extrém érzékeny a hidegre, az jelenthet keringési vagy hormon problémákat is, vagy esetleg más orvosi bajt. Persze nem biztos, hogy ez az oka, de megnézetni nem árt. Öltözz jo rétegesen. A kötött holmik meg a prémesek melegebbek. Már kötött harisnyát is vehetsz a nadrág alá és jöhetnek a jo bolyhos zoknik. Vannak ilyen ujj nélküli kesztyűk, azt odabent is kényelmesen hordhatod. Éjszaka ugy a legjobb, ha a paplanra ráteszel még egy plédet vagy pokrocot, baromira szigetel, szinte bedunsztol. Magad alá meg mehet a másik paplan. Meleg vizes palackkal is jó összebújni. Vagy a macskával, ha van : D

Igen, hősugárzo jó, csak vigyázni kell, én éjszakára nem merném ugy hagyni.

Vannak amugy melegítő hatású teák, fűszerek, pl a gyömbér is ilyen. Felmelegítik a testet. Keress rá, találsz még ilyeneket.

2019. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aludj egyutt egy nagy kutyaval. Szepen megmelenget. Nekem is bevalt. Elotte furdesd meg. Szaritsd meg .
2019. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Szia, semmi fűtési lehetőség nincs? Szegény :( állatok vannak? Röhögni fogsz, de pl a juhok, tehenek között tuti nem fogsz fázni, persze ne mellettük aludj, csak egy helységben velük. Ha már tanya.

Ha nincs állat, akkor jó rétegesen öltözz fel, trikó, póló, plucsi, vastagabb pulcsi, gyapjú takaró pl nagyon jól tartja a testhőt. Remélem hamar megoldódik a helyzeted

Nálunk hajnalban 2 fok volt, nem viccelek.

2019. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az is sokat számít, ha úgy alszol, hogy a takaró rajta van a füleden.
2019. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Házban pulcsi, ágyban vastag takaró. Ha még nem késő :D
2021. máj. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!