Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nyári szünetben mit csináltok?

Ti nyári szünetben mit csináltok?

Figyelt kérdés
Én halálra unom magamat...19n. Tanácsokat várom!
2019. júl. 17. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Családi, horvát nyaralásról jöttem haza három napja.

A barátnőimmel leugrunk majd a Balatonhoz egy hétre.

Eddig háromszor voltam moziban, és még minimum 2 tervben van.

Voltam a helyi strandon, szerintem még megyek.

Szülinapokat ünnepeljük, akiknek nyáron van.

Megyek koncertre.

Megyek majd autós moziba.

Augusztusban kezdek vezetni, most, hogy megvan a KRESZ.

Felsőfokú angol nyelvvizsgára készülök, valamint érettségi tételeket dolgozok ki.

Bepótlom a suli miatt kimaradt sorozatokat, filmeket és könyveket.

Kicsit elődolgozok szeptemberre.

Játszok a kutyáimmal.

Eljárok úszni.


18/L

2019. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
62%

Én is ugyanazt

18f

2019. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Könyvelőirodában dolgozom végig ezt a hónapot, utána nyaralás, barátnőmmel találkozgatok, pihenek, beszerzek pár cuccot az egyetemre.

19/L

2019. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyere inni :D
2019. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell mindenkit lepontozni, én mindenkinek zöldet adtam. Az ivást kihagyom, köszi!
2019. júl. 17. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve már nincsen nyári szünetem, de amikor volt, akkor rengeteget olvastam, bicikliztem, sétálgattam (akár egyedül, akár barátokkal), filmeztem az elsötétített szobámban, esténként pedig gyakran csavarogtam a barátokkal. Billiárdoztunk, pizzáztunk, iszogattunk, vagy csak simán lófráltunk a városban.
2019. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Néha lejárok edzeni, de leginkább én is unatkozom. Ajánlom az edzést, sétálgatás, barátokkal való talit stb. 19N
2019. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Fesztivál. Barátokkal találkozz. Nyári munka amiből aztán elmehetsz shoppingolni. Sétálj egyet. Menj le futni vagy edzeni. Kezdj el valami új sorozatot. Rajzolj. Ha van energiád nézd át az előző évben tanultakat vagy készülj a kövi tanévre. Pl. Menj el sulicuccokat vásárolni azokat élvezni szokták. 😊 Olvass. Csinálj képeket. Barátokkal velencei tó?balaton?esetleg horvátorszag? Vagy csak simán strandolni menjetek el. Vagy ha vmelyik barátodnak van medencéje egy éjszakai medencés buli se rossz😏
2019. júl. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl. tanulj nyelveket...
2019. aug. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!