Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Táncoljak vagy ne?

Táncoljak vagy ne?

Figyelt kérdés

Idén lesz az érettségi és ugye a szalagavató is.

Nem tudom,hogy szeretnék-e táncolni.Egyszer igen egyszer nem. Viszont a szüleim szeretnék. Csak az a gond,hogy nincsen párom se. Már valaki felkért,de több okból os visszautasítottam. Mert alacsonyabb nálam és higiéniátlan( ez a fő oka): turkál az orrába,a fülébe és meg is eszi,kellemelten a testszaga és a magatartása sem tetszik.


Mivel nincsenek emberi kapcsolataim(félős vagyok,nem barátkozom) így senkit sem tudom megkérni illetve merek felkérni.


Ofő mondta,hogy szerez nekem párt,de nem hiszem,hogy sikerülne neki.


Mit csináljak?

Nagy élmény ,hogy kihagyjam?


2019. szept. 21. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Majd ofő szerez neked egy párt.
2019. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én el sem mentem a sajátomra, nem maradsz le semmiről.
2019. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem nagy szám. Ha táncolni szeretnél elmehetsz egy tánciskolába is, ott szereznek neked párt is.
2019. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Számomra nagyon jó élmény volt :)


Mivel nem vagy teljesen elköteleződve a "nem akarok táncolni" döntés mellett, hanem egy kicsit szeretnél, akkor érdemes elgondolkodni rajta hogy belevágj :)


Ofő szerintem tud neked szerezni valakit, szóval no para.

2019. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Menj csak el, ha van lehetőséged, később biztos jó élmény lesz, hogy táncoltál. Én is hasonló helyzetben voltam, mint te, de jó volt végül. De az is igaz, hogy semmiről sem maradsz le, ha nem mész mégsem.
2019. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem se hagyd ki,szàmomra is egy kellemes emlék maradt a szalagavatós tánc,noha én sem voltam egy barátkozós típus,de végül mégis lett párom,ráadásul egy olyan valaki,akit szerettem volna felkérni,csak nem mertem.:D

Szóval nyugi,biztosan kapsz egy rendes partnert magad mellé,és jó lesz,meglátod!:)

2019. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

kicsit úgy érzem mintha a "nem szeretnék menni" mellett a fő érv az lenne, hogy félsz a visszautasítástól, meg attól hogy nem lesz párod. Ha meg "csak" ennyi a baj akkor szerintem jobban teszed ha mész.

Egy próbát az ofő ajánlata is megér, esetleg tisztázd vele, hogy ne zsírozzon egyből mindent le, mert azért te szeretnél dönteni és kíváncsi vagy kivel akar összeboronálni. Ugyanakkor szerintem hacsak nem vállalhatatlan a csávó akkor ne válogass túl sokat. (az orrturkálás tényleg gáz de a magasság miatt valakit lekoptatni az se épp fair szerintem)

2019. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ott szépnek tűnik meg minden, de ha nagyon félős vagy, akkor nem fogod megbánni ha nem táncolsz. Nekem maga az esemény is megtette idegileg. Te dönts!
2019. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem maradsz le semmiről, ha kihagyod. Én mondjuk fiú vagyok, lehet hogy a lányoknak ez egy fokkal nagyobb tragédia
2019. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Én szeretnék táncolni, de még mindig nincs párom, az osztályból meg már mindenkinek van. Viszont ahogy magamat ismerem, nem fogom tudni összeszedni a bátorságomat, hogy felkérjek egy alsóbbévest, ezért végül úgyis ki fogok maradni...
2019. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!