Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a fiúk helyesek akkor a...

Ha a fiúk helyesek akkor a lányok mik?

Figyelt kérdés
Vagy a lányokra is azt kell mondani, hogy "helyes vagy"?

2019. szept. 13. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát, inkább azt, hogy szépek.
2019. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
A lányok helytelenek
2019. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Ők az illatos, hamvas puncikagylók.
2019. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szépek, csinosak...
2019. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén nem tudom felfogni, hogy ez a kérdés most miért született meg... A fiúkra általában azt szokták mondani, hogy helyesek, lányokra meg azt, hogy szépek, vagy hogy csinosak. De igazából mondanak már mindenkire mindent.
2019. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Az én környezetemben lányokra is szokták használni viszonylag gyakran, de talán tényleg elterjedtebb szépnek nevezni őket. Én amúgy simán mondom fiúra is, hogy szép, ha olyan feminin módon szemrevaló, kisfiúsan bájos. Valahogy kifejezőbbnek és találóbbnak érzem, mint azt, hogy "jóképű".
2019. szept. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Én meg ettől a "helyes"-től vagyok ki. 14 évesen még oké, hogy úú de helyes a Peti, de egy 25-30 éves férfinak nem tudnám mondani. Mondjuk nekem a "jóképű" is hülyén hangzik, akkor már inkább azt mondom, hogy sármos.
2019. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is hallom a "helyes" szót lányokra használva is, szerintem teljesen oké. Viszont ugyanígy lehet pl. szép, bájos, aranyos, csinos, ami nagyjából hasonlót jelenthet.
2019. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!