Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem visel meg, zavar,...

Titeket nem visel meg, zavar, hogy egy hete még rosszul voltam a 35 fokos hőségtől, most meg vagy 15-20 fokot hűlt az időjárás, folyton esik, hideg van?

Figyelt kérdés

A kedvem is rossz emiatt, meg folyton fázom, sötét van. Kb. be kellene tüzelni már estére, reggel meg a télikabát is elkelne.

Esküszöm, hogy ez egy novemberi, februári időnek felel meg. Alig egy hete még nem bírtam elviselni a hőséget, meg szédelegtem, fájt a fejem a dögmelegtől.

Nem is látok esélyt, hogy enyhülne valamelyest az idő.


2019. szept. 9. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nektek semmi se jó??
2019. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem, ne rinyálj, ez a jó idő.
2019. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez jó?? A télikabát? folyamatosan fázni meg zuhog az eső, hát nagyon jó. Nem, a 35 fok sem volt kellemes, sőt, ez még elviselhetőbb, de a szervezetet is megviseli.
2019. szept. 9. 15:19
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem, én nagyon szeretem.
2019. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Előbbi nem viselt meg, imádom a nyarat!

A mai viszont igen, gyűlölöm az ilyen putri időt. :( Még a hideg egy dolog, de ez az özönvíz....

2019. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Azért ez túlzás 😃


Mondjuk itt 16 fok van. Ez pólós-hosszú nadrágos időnek számít nekem. Főleg ilyen brutális párában, szél nélkül. Érződik kb 20 foknak is. Lehet nálatok más a helyzet.

2019. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Milyen télikabát? Rövidujjú pólóban voltam reggel fél 8-kor kint és nem fáztam. Költözz Afrikába.
2019. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled kérdező,egyik időjárás sem jó, a forró 35 fok sem,de most hogy ilyen sokat hűlt,és borús és esik sokszor,ez is szörnyű. Valahol a kettő között a tökéletes.de semmiképp nem a felhős időjárás,utálom,mikor be van borulva az ég,tele nyamvadt felhőkkel.


Amúgy sem jó,ha nincsen átmenet,hanem hirtelen megváltozik az egész.

Amúgy sem jó,ha nincsen átmenet,hanem hirtelen megváltozik.

2019. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem szándékoztam 2x leírni az utolsó mondatot,csak szórakozott az oldal.
2019. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Én a 20 fok körüli hőmérsékletet kedvelem.
2019. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!