Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek olyan beteg...

Tényleg léteznek olyan beteg "állat""emberek", akik szexuálisan vonzónak tartanak egy a szó szoros értelmében vett csecsemőt? Aki épp, hogy megszületett?

Figyelt kérdés
Ezeket az "embereket" nem tudom embernek hívni,sem állatnak.Ti mit gondoltok az ilyen lényekről?
2019. szept. 5. 21:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyen van. De altalaban a 3-4 eveseket szemelik ki a pedofilok :(
2019. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Undorító valamik.
2019. szept. 5. 21:40
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy ezekben az emberekben nagyon el van cseszve valami... Egyszerűen felfoghatatlan, hogy egy ilyen pici gyerekre képes valaki úgy gondolni... De sajnos ma már mindenfélék léteznek, csak reménykedni lehet, hogy soha nem futsz össze az életben ilyenekkel. Nem tudom, hogy a pokolba alkulhat valakiben ki ez, de undorító.
2019. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Metionin ***** válasza:
83%
Igen léteznek. Mint ahogy valaki egy kecskét talál szexuálisan vonzónak. Én valamiféle betegekként tekintek rájuk, akik nem tudják mit cselekszenek.
2019. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ha humán, civilizált világban élnénk, meg lennének szüntette az allatkiserletek, és helyette az ilyeneken tesztelnék a kozmetikai cikkeket, gyógyszereket, új sebészeti eljárásokat.
2019. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A darkneten az ilyen beállítottságúaknak külön szekciójuk van az ilyen fórumokon.És még ez nem a legdurvább.
2019. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen van.
2019. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a hobbija...

Ezen kár filózni mert úgy se tudsz ellene tenni.

2019. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Vigasztaljon a tudat, hogy az ilyen embereknél ha mégis fellép a büntethetőség akkor az őrsön majd a böribe nem fognak kesztyűs kézzel bánni velük. Szóval megvan az elrettentő erő.
2019. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerb filmet néztél?
2019. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!