Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy jöjjek rá miben vagyok jó?

Hogy jöjjek rá miben vagyok jó?

Figyelt kérdés
Tudom ez baromság, de azon kezdtem el gondolkodni, hogy aki híres az miért. Minden bizonnyal jó abban amit csinál. Nos, én is ezt szeretném, de még nem jöttem rá miben vagyok igazán jó. És sajnos rengeteg ilyen dologhoz pénz kell, amiből nekem nincs olyan sok, ez is nehezít a dolgon. Hogy tudnék rájönni miben vagyok jó, és hogy legyek abban sikeres?
2019. szept. 1. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi erdekel? Emberek, termeszet vagy barkacsolas, muveszetek? Ha ez meg van, kozelebb vagy a celodhoz. Biztos sikeres lehetsz te is.
2019. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el hogy mi érdekel. Sport, zene, tánc stb. Az a legjobb dolog mikor megtalálja az embert azt amit szeret. Igaz van hogy sok ideig tart, de megéri. Vannak olyan hobbik amikhez annyira nem kell sok pénz.
2019. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!