Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok egy olyan...

Ti mit gondoltok egy olyan felnőtt emberről aki még soha nem ivott alkoholt?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok és még soha nem ittam egy korty alkoholt se, később leírom miért, de előbb kíváncsi vagyok így mit írtok
2019. szept. 1. 15:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

Semmit, számomra irreleváns, hogy más mit iszik/eszik és mit nem.

Egyébként szabad tudni, hogy mi az oka? Mármint furcsa elképzelni, hogy egy kortyot sem ittál még, még akár újévi koccintás vagy valami hasonló alkalmából sem?

2019. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, volt egy alkoholista a családban, aki meggyűlöltette veled. Ha nem akarsz, ne igyál, sz.rd le, ki mit mond.
2019. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 egycsészetea válasza:
45%
Nem mondom hogy gáz, mert nyilván meg van az oka,DE azért kicsit sokáig húztad.
2019. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Én nem tartom nagy dolognak az ivást meg a cigizést sem. Ittam, amikor fiatal voltam, kipróbáltam, hogy hol a határ és szépen lassan meg is jegyeztem. Aztán leszoktam róla. Ma csak akkor iszok egy korsó sört, ha nagyon meleg van odakint, de mivel vezetnem kell egész nap, csakis munka után. A cigit kipróbáltam, de nem tetszett. Így most elvagyok mindkettő nélkül. Inkább édességre költöm a pénzemet, mert azt szeretem! Mondjuk az sem egészséges, ez is igaz.
2019. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%
Aki nem tudja, mit veszít ,az nem veszít semmit.Az alkohollal pedig, csak nyertél, ha nem költötted rá a pénzed.Eszedbe ne jusson valaha is pótolni a dicsérendő mulasztást.
2019. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!