Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok egy olyan...

Ti mit gondoltok egy olyan felnőtt emberről aki még soha nem ivott alkoholt?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok és még soha nem ittam egy korty alkoholt se, később leírom miért, de előbb kíváncsi vagyok így mit írtok
2019. szept. 1. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed.
2019. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem nagyon kötnek le ilyen apróságok.
2019. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lemaradt a jorol..
2019. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Azt hogy egészségesebben él mint az emberek nagy része Magyarországon. Úgyanis Magyarországon még mindig toppon van az alkoholizmus. Aztán majd csodálkozik ha a mája tönkremegy és belehal. Akkor majd jó lesz az alkohol.
2019. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Én is ilyen vagyok, örülök, hogy nem vagyok egyedül.
2019. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek meg van a saját élete, engem érdekelnek a jó italok, amióta a kóla tönkre vágta pár fogam felhagytam vele, nagyon ritkán talán 2 havonta ha egy fél pohár pepsit megiszok mert az még nem is bántja annyira fogamat. Azon a 200-250ft-on inkább veszek egy jobb sört.


14-17 éves koromban az orrom elé tettem a sört, a hideg kirázott, most 27 évesen ha épp nem vezetek 2-őt úgy megiszok mint a sicc.


Viszont engem érdekelnek ezek, egy ételhez szívesen iszok valamit, nem muszájból vagy megfelelési kényszerből.


A marihuánát is venném szívesen ha mondjuk Holland mintára itt is elérhető lenne, mert jó kikapcsolódás az is. De aki nem próbálta egyiket sem annak idegen.

2019. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
100%
Semmit. Max ha később kapcsolatban állok vele, észben tartom hogy ő nem iszik és pl. nem kínálgatom vagy alkoholmentes piát hozok neki.
2019. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én öcsém 52 éves és még életében nem ivott egy korty alkoholt sem, szóval nem vagy egyedül vele. :)
2019. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kinőtt epilepsziám van, kösz nem kockáztatok.
2019. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%
Azt hogy egy nyomorék:D nem is értem hogy tud úgy élni hogy nem iszik.
2019. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!