Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lenne érdemes egy férfi...

Mit lenne érdemes egy férfi karkötőbe gravíroztatni? Mert nem akarok túl nyálasat pl her King stb stb hanem valami egyszerű de cukit

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Én férfiként úgy vagyok, hogy ha nincs valami tényleg fontos idézet amit magamon hordanék, akkor más se akarjon rám aggatni feleslegesen hülyeségeket.
2019. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Winter is coming
2019. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Feltételezem a nő vagy és a barátodnak lenne.


Valamilyen belső poénos dolgot írj, amit csak te és ő ért.

2019. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem vmit magyarul, mert ezek az angol szavak mar tomegcucc. Mondjuk pl. hős, huseges vagyok es felvallalom, tisztelem a noket.
2019. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nemaRendőrség ***** válasza:
91%
"Aranybú van tesa"
2019. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
apámé, oszt?
2019. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"2030.09.30. Ez a karkötö fog feljogositani ahhoz hogy àtvedd a kövi ajit 10 ev mulva :)" (persze szabadon valaszthato ehy jövöbeni evszam)


A kövi aji meg pl lekötve valahol. Ertekmegörzöben vagy barhol. Akàr egy terkep egy ujabb ajihoz Vagy ujabb karkötö ujabb meglepivel


En vmi ilyesmi jatekot talalnék ki

2019. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*szoval hogy csak a karkötö bemutatojànak adnsk ki
2019. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az értekmegörzöben lehet akar egy kulcs is ujabb datummal gravirozva mondjuk ami egy titkos lada kulcsa de csak x ev mulva adja àt neki valaki a làdàt vagy ilyesmi (es persze mellé valami ajandek)


A làdàn meg ujabb datum hogy pl csak az esküvö napjan nyithato, vagy szülinapon, vagy diplomaoszton vagy akarmi. Benne esetleg kinyitasnal repülö konfetti, ujabb ajival es datummal!:)

2019. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!