Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy rázzam le ezeket a...

Hogy rázzam le ezeket a romákat, akik összekevernek valakivel?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már többször találkoztam, valamikor pénzt kért, máskor cigit. Soha nem adtam neki, ilyenkor káromkodva elküldött az anyámba.

Augusztus 20.-án ismét találkoztam vele, ekkor úgy hogy biciklivel jött utánam, és rákezdett "Testvérem, testvérem állj meg!" nem álltam meg, erre bejött elém és folytatta a mondókáját "Ott vannak az unokatestvéredék ...ék az unokatestvéredék és akarják, hogy menjél oda". Erre annyit mondtam, hogy "ők nem az unokatestvéremék" és otthagytam. Elmentem wc-re, erre utánam jött ez a gy.kér, és megint elismételte a mondókáját. Én válaszul annyit mondtam, "nekem nincs ilyen rokonom, se ismerősöm." és kimentem.


Ma megint jött, de nem egyedül, és rákezdett az egyik "itt van a ...testvére", rájuk néztem, és a másik is megszólalt nem artikulálva, de olyasmit vettem ki a mondandójából, hogy "szét foglak b....szni!"



Nem csináltam semmit, azt se tudom kik ezek, ki az akinek a nevét folyton emlegeti ez a gyökér, illetve már elegem van belőle. Mi van, ha az akivel kevernek valamit ártott nekik, és ennek én fogom a levét meginni? Hogy értessem meg velük, hogy nem én vagyok, meg hogy rázzam le őket, már elegem van... Miért nem lehet felfogni, hogy nem én vagyok akit keresnek? Meg állítólag felnőtt emberek vagyunk, mi az hogy a nyílt utcán megfenyeget, hogy összever?



Elnézést ha zavaros, és tele van elütésekkel!


2019. aug. 26. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az szép, másfél év után sikerült válaszolni? 😆
2021. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jobb később, mint soha. 😅
2021. márc. 15. 10:26
 13/15 Nihan Sezin2 válasza:
Azért csináljak mert sajnos hagyod magad ha kicsit erejesebben oda szólnál és ki nyitnad a szád hidd el pofára esnének de ameddig sajnos a kis nyuszit jacod és csak azt hajtogatod hogy nem az uncsitesoid addig rad lesznek szállva és a végén meg meg is vernek!!!! Es ha azt látják hogy téged meg lehet verni mert azért sem szólsz akkor minden egyes nap megfognak verni és ez így lesz addig meg nem nyitok ki a szád sajnos !!! Kapj észbe ne legyél buta nyissd ki a szád ha az nem megy csapj oda mutasd meg hogy te is vagy valaki 👌
2021. márc. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13


Előbb látni kéne azokat a ci.gányokat mielőtt ilyenre buzdítasz valakit.

Részben roma származású vagyok és gyerekkorokban cigány lakta környéken nőtem fel.


Van az a réteg aki poénra vesz, van az a réteg aki csak próbálkozik, és vannak olyanok akik megvernek...


A kérdező tökéletesen tette hogy kb le se sz.arta őket, 3-4 vs 1 fő ellen ...nem sokat ér az erélyes kiabálás :D

2021. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#13 Én inkább nem szólok vissza, mert jobb elkerülni ezeket a balhékat. Sajnos van pár rossz tapasztalatom ezekkel kapcsolatban. Anno még sulis éveim alatt, volt hogy nekimentem a gyereknek, mert nem hagyott békén. Mindezt óra alatt, mert a tanár nem csinált semmit. Eredménye, jó nagy dulakodás lett, aztán a gyereknek a rokona, meg haverjai is felálltak. Ekkor leblokkoltam, és jobbnak láttam, ha nem csinálok semmit. Megfogtak, rávágtak a padra, aztán onnan felrántottak, és beborítottak a sarokba ahol a fejemmel lekaptam a radiátort. Itt volt egy pár mp-s képszakadás. Aztán mikor a feleszméltem, a földön feküdtem, és a gyerek rajtam volt. Ekkor jött a tanár és húzta le rólam. Igazgatóiba kötöttünk ki. Aztán utána, a gyerek rokona felnyomott a falra nyakamnál fogva, és megfenyegetett.


10 évesen meg végignéztem, ahogy a cigányok kirabolnak egy srácot, aki próbálta védeni az értékeit, és ellenkezett is. Ez csak arra volt jó, hogy még nagyobbat kapott. Mikor már a telefonját elvették, még utána is ütötték, srác a földre került akkor még jól megrugdosták. Közelben volt egy játszótér, felnőttek mikor felfigyeltek a történtekre, elkezdtek ordítani és odarohanni. Cigányok ekkor hagyták abba a srác bántását, és elrohantak a francba.


Tudnám még folytatni ez csak 2 eset...


Ezek után, szerintem jobb inkább nem szólni, vagy futni, esetleg olyan helyre menni, ahol sok ember van, mert kisebb az esélye annak, hogy bántanak. Sajnos, sokszor nem tudni milyen emberrel állsz szembe, aztán az ha ütsz, vagy visszaszólsz az még lehet olaj a tűzre. Inkább elkerülöm ezeket a helyeket, ahol ilyen emberekkel lehet összefutni.

2021. márc. 16. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!