Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy rázzam le ezeket a...

Hogy rázzam le ezeket a romákat, akik összekevernek valakivel?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már többször találkoztam, valamikor pénzt kért, máskor cigit. Soha nem adtam neki, ilyenkor káromkodva elküldött az anyámba.

Augusztus 20.-án ismét találkoztam vele, ekkor úgy hogy biciklivel jött utánam, és rákezdett "Testvérem, testvérem állj meg!" nem álltam meg, erre bejött elém és folytatta a mondókáját "Ott vannak az unokatestvéredék ...ék az unokatestvéredék és akarják, hogy menjél oda". Erre annyit mondtam, hogy "ők nem az unokatestvéremék" és otthagytam. Elmentem wc-re, erre utánam jött ez a gy.kér, és megint elismételte a mondókáját. Én válaszul annyit mondtam, "nekem nincs ilyen rokonom, se ismerősöm." és kimentem.


Ma megint jött, de nem egyedül, és rákezdett az egyik "itt van a ...testvére", rájuk néztem, és a másik is megszólalt nem artikulálva, de olyasmit vettem ki a mondandójából, hogy "szét foglak b....szni!"



Nem csináltam semmit, azt se tudom kik ezek, ki az akinek a nevét folyton emlegeti ez a gyökér, illetve már elegem van belőle. Mi van, ha az akivel kevernek valamit ártott nekik, és ennek én fogom a levét meginni? Hogy értessem meg velük, hogy nem én vagyok, meg hogy rázzam le őket, már elegem van... Miért nem lehet felfogni, hogy nem én vagyok akit keresnek? Meg állítólag felnőtt emberek vagyunk, mi az hogy a nyílt utcán megfenyeget, hogy összever?



Elnézést ha zavaros, és tele van elütésekkel!


2019. aug. 26. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Gázspray,sokkoló

Ha megüt,csak előkapod és megvéded magad,ilyen egyszerű

2019. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy csali beprôbálkoznak sunyi môdon az ostobák mert annyira idiôták hogy azt hiszik beveszed azt amit elterveztek . Cigány tróger marad koptasd mindet , az elsô komment az irányadó .
2019. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz magadra!
2019. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Betyársereg!

fajnemesites@gmail.com

2019. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Gázspray és sokkoló legyen nálad, érdemes lenne önvédelmet is tanulni, egyébként nem kell velük foglalkozni, dugd be a füled és hallgas zenét, ha teheted egy ideig kerüld el azt a helyet ahol piszkálnak téged egy idő után rá unnak, az ilyenekkel nem szabad le állni beszélni és vitatkozni sem mert akkor még jobban rád fognak nyomulni ez biztos, volt már nekem is pár ilyen esetem sajnos,sportolni kell hogy ha gáz van el tudj futni ami nem szégyen,önvédelmet is érdemes tanulni ha már szorult helyzetben vagy valakivel akkor ezt tudod használni, kitartás és nem idegeskedj csak szépen nyugodtan.
2019. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Bocsánat, de szerintem ez baromi vicces! :D

Feldobtad a napom, köszönöm. :D

Elképzelem, hogy épp a WC-n ülsz, és a tag folyamatosan kiabál neked, hogy "ott vannak az unokatesódék, menj oda hozzájuk!". :D

Viccen kívül, szerintem azért csinálják, mert ilyen karótnyelt vagy, és nem tudtad poénra venni a dolgot, csak faarccal annyit mondtál, hogy ők nem a rokonaim.

2019. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Legközelebb vedd poénra a dolgot, és kiabáld ki neki a wc-ből, hogy "Tudom, hogy ott vannak, de nem érek rá, épp kulázok." :D
2019. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van valami újabb fejlemény? :D
2019. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hans! Flammenwerfer!
2019. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#8 van, vettem egy kocsit, és nem mászkálok arra gyalog.
2021. márc. 15. 01:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!