Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapest vagy vidék?

Budapest vagy vidék?

Figyelt kérdés

sziasztok!

A kérdésem a következő lenne szerintetek hova lenne érdemes menni lakni? főleg csajozási szempontból érdekelne a dolog :D ott is a 25+ van valakinek valami jó tippje? annyi hogy bpt eddig senki nem ajánlotta mert ott nagyon sok lenne a beképzelt kivagyok mivagyok én csaj? ha ez igaz akkor felejtős bp.nektek mi a véleménytek? debrecen szeged nyiregy pécs győr zalaegerszegen gondolkodtam főleg.


2019. aug. 25. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok budapesti de butaság amit gondolsz, meg csak ezért költöznél valahova? Bp nagy város sok emberrel, persze hogy a beképzelt nő is több de ott is ugyanúgy vannak rendes emberek ahogy az utolsó putri szarfészekben is vannak nagyképü libák. Ezenkívül bp-n sokkal több a munka és szórakozási lehetőség, oktatás stb..mondjuk vannak hátrányai is de nem minden környék ugyanolyan, meg nem mindenkinek való.
2019. aug. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Hűha. Szóval ne legyenek beképzeltek a lányok. Szépek ne legyenek véletlenül? Meg okosak és kedvesek és szüzek? Utópiát ajánlanám :-)
2019. aug. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag stb belefér BP a legjobb mint csajozási (XDDD) mint egyéb szempontból.

De ne csajozásra építs..inkább társasági szórakozási lehetőségekre.

2019. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig senki nem ajánlotta hogy odamenjek mondván hogy széplányok azok vannak de nem normálisak ráadásul televan 18 20 évesekkel idősebbek nem is nagyon vannak. A körút tele külföldiekkel a szórakozóhelyek nagy része tele van egyetemistákkal külföldiekkel. A nők egyáltalán nem okosak és kedvesek inkább úgy viselkednek mint valami sztárok.valaki ezt alátudja támasztani?
2019. aug. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!