Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt hogy lehet kialakítani?

Ezt hogy lehet kialakítani?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, korábban nagyon félénk természetű, most màr jóval kevésbé vagyok az. A lényeg az, hogy az elmúlt 1 évben rájöttem, hogy eddig nagyon monoton éldegéltem és szeretném, ha jóval közösségibb lennék, szeretnék egy új párkapcsolatot és egy jóval kalandosabb életet. A barátaim viszont szinte alig járnak el otthonról, semmit sem csinálnak szívesen társaságban. Én változtam, másra vágyom már. Ezért próbáltam(ok) új embereket megismerni. A munkahelyemen egyetlen egy kolléganőm van, aki szinte meg sem szólal egész nap és akkor is keveset beszél, ha kérdezgetni próbálom. Elmentem sportolni és ott a csoport is nehézkesen kommunikál.

Most bármerre megyek, pár szót mindenkivel próbálok váltani, hátha...

Próbâlok új hobbikat találni.

Pasikkal is ismerkedek, de rendszerint nem jön össze, 1-2 hónap után vége.

Mit tegyek, ha mindig olyan emberekbe botlok, akik kukák vagy akikkel nem illek össze?

Mit rontok el? Így hogy lehetne kialakítanom magamnak egy kisebb társaságot?

Első körben barátokat szeretnék szerezni, mert nagyon magányosnak érzem így magamat.


2019. aug. 24. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"akik kukak". azert mert keveset beszel, vagy mert nem akar kimozdulni meg nem "kuka" valaki. eleg nagy bajok vannak az ertekrendeddel. foleg ugy, h regen meg te is "kuka" voltal. na ezert kerulom en a hozzad hasonlo felenk embereket... egyebkent meg ha nem venned eszre, vannak olyan emberek is akik szeretnek kimozdulni es tobbet beszelnek. ne azok kozott keresgelj automatikusan akik csendesebbek vagy felenkebbek. hanem menj oda olyanokhoz is akiken latszik, h nyitottak.
2019. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hányan kedvelnek téged?
2019. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Milyen sportot szeretsz?:)
2019. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért vagy kuka.

Elvitte a cica a nyelved?

2019. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!