Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rokonaimnak ezek a rokonaik...

A rokonaimnak ezek a rokonaik nekem kik?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem keresztszüleinek a fia, lánya?

A mamám nővére?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 20. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A keresztszülő nem feltétlen vérrokon, ez inkább egy afféle tisztség, ha jól tudom. Lehet legjobb barátot is keresztszülőségre felkérni, de lehet akár testvért is.

Javítsatok ki, ha tévedek, nem vagyok vallásos és nem kereszteltek meg.


Viszont a mamád (a nagymamád, gondolom) nővére a te nagy-nagynénéd a wikipédia szerint.


[link]

2019. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, jöhetnek még!
2019. aug. 20. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Az unokatesvéreidnek a keresztszüleidnek a fia 99% hogy senkid. Max. akkor ha a keresztszülei a te rokonaid is, ha nem akkor 110%-san senkid. Nagymamád nővére anyud/apud nagynényje, a veled való kapcsolatának nincs elnevezése. Az unokatestvéred (pl.a te anyai ágról és az ő anyai ágáról vagytok) unokatesvére (ő apai ágról áll kapcsolatba a másik uncsival) megint senkid.
2019. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, kik a keresztszülei. Pl az én uncsitesóm keresztszüleinek gyereke én vagyok :D
2019. aug. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az unokatesóm apai ágról van (ő is).

2019. aug. 20. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!