Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem féltek tőle, hogy...

Ti nem féltek tőle, hogy egyszer csak becsönget hozzátok valaki és megöl titeket?

Figyelt kérdés

Bárkivel megtörténhet ez az eset:

[link]



2019. aug. 8. 21:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

A tegnapi napon itt kiírt kérdés. Nincs a kettő között semmiféle hasonlatosság? De ugye, hogy van! És akkor itt mindenki csak a csengőt figyeli?


Mit tegyek ha nem hagy békén a pasi? Már félek tőle.


Mikor mentem tegnap reggel dolgozni kint várt a lépcsőházban meg akart csókolni de nem hagytam.

Tetszek neki nem akar bántani de ha ellenkezek félek hogy bántana. Így nem tudom mit tegyek nem merek már ki menni.

Nem merek csinosan szoknyába öltözködni ahogy eddig. Közösségi oldalakon is mindig irkalt én letiltottam és most más profilrol irkal már nem tudom mit tegyek. Az ajtót sem merem kinyitni megijedek ha csönget a postás...

Annyira utalom ezt a pasit szakállas csúnya alkohol szagú hányingerem van tőle.

Elköltözni nem tudok,de szerintem akkor is zaklatna.

Már kb 1 hónapja ez van


tegnap 12:38

2019. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
45%

Apukám volt üzlettársától kaptunk egy éevelet, lényeg : Apu tíz éve vállalkozott, mindent tisztán ahogyan kell , csatlakozott hozzá a volt osztálytársa mert akkor nem volt munkája, aztán ez a csávó megismerte egy üzleti beszélgetésen Apu másik üzlettársát aki Pesti ügyfeleket küldött Apuhoz ha budapestiek tanyát akartak venni, na, erre ráérzett a csávó és direktbe megkereste a pesti bácsit, hogy ő tud olcsóbban tanyát ajánlani , ez visszajutott azonnal Apuhoz aki mivel nem ment az üzlet elment az önkormányzathoz dolgozni, a csávónak meg nem jött össze semmi, aztán kereste Aput és soha nem válaszolt neki, csalódott, 3 éve facebookon gúnyolódik Apuról meg kaptunk egy levelet, hogy ki leszünk írtva, mert milyen szemetek vagyunk. :D egyébként tök durva volt utána elaludni vagy élni, konkrét alaprajzot küldött a házról meg egy ismert éjszakai arc nevét is elküldte, hogy át lett adva a házunk alaprajza.

Rendőrséget ügye nem érdekli mert nem folyt vér, meg nem lehet traffitni :(, meg ha feljelentenénk az okos és hozzáértő bíróság ejtené a dolgot..

2019. aug. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%

Hogy "valaki", attól nem. Hogy annyira belebutulok a szerelembe, hogy nem veszem észre a jeleket, igen.


És amit linkeltél, nem bárkivel, hanem főként nőkkel történhet meg.

2019. aug. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben gyorsan történik és nincs időm se felfogni, jöhet bármikor, szívesen látom! Jó nagy szívességet tenne vele nekem is meg a világnak is.
2019. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!