Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez baj ti hogy...

Szerintetek ez baj ti hogy neznetek egy ilyen emberre?

Figyelt kérdés
Aki 16 evesen tetovaltatna magat ( icipici ) mintat? Ti elfogadnatok?
2019. aug. 5. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem érdekelne, zavarna különösebben.

Nyilván számít azért a tetkó maga is, hiszen nem mindegy, hogy horogkereszt van az álladra varrva, vagy egy violinkulcs a válladra.


18/L

2019. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Én 16 évesen tetováltattam elsőre, a csuklómra. (Szülői engedéllyel és szülő is volt mellettem.)

Nem érdekelt hogy ki, hogy fogadja, bár senki nem szólt érte egy szót sem.

2019. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Hova akarod tetováltatni? Látható helyre? Arra figyelj, bár még messze vagy a munka világától, hogy bizonyos munkakörökben pl. bank, rendőrség, nem lehetnek látható helyen ezek.


Ha hónapokig tervezgeted, nem inogsz meg, akarod és akarod, csináltasd meg. De hirtelen fellángolásból nem szabad.


Nekem is van, nem igazán érdekel ki és mit gondol rólam vagy a tetoválásról. Magánügyem.

2019. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Nincs azzal semmi baj.
2019. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
63%
Nincs vele semmi baj, én 17 évesen csináltattam a csuklómra egy közös tetkót a nővéremmel és kicsit sem izgatott ki mit gondolt. De igazából mindenki megdicsérte.. :)
2019. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ma már annyira tömegessé vált, az hogy valakinek/valakiknek van tetoválása, hogy igazából semmi egyedi nincsen ezen! Persze te is lehetsz birka és nyugodtan beállhatsz a sorba, ha nincs saját egyéniséged!
2019. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan embereket akiknek ennyi idősen van tetoválása. Kedvelem őket. De ez nem függ a tetoválástól, ugyan annyira kedvelném tetoválás nélkül is őket.
2019. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!