Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok! Nem jönnek be a duci...

Srácok! Nem jönnek be a duci lányok?

Figyelt kérdés

16 éves, husis/duci lány vagyok. Kövérnek nem mondanám magamat, de van rajtam mit fogni. (Most kezdtem el egy új életmódot, egészségesen eszem, sportolok. Már fogytam 5 kilót)

A tőlem idősebb férfiak (20-30) gyakran néznek meg.

Viszont a velem egy idős srácoknak nem hiszem, hogy tetszem.


2019. júl. 28. 17:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
24%
... ők is csinosak. Nézz meg egy-két Anikó-showt. Vagy fogatlanok, vagy baromi kövérek. Akkor te még egy szót se szólhatsz, mert azoknak is van párjuk. Néha furcsán-durván nem hozzáillő jóképű fazonok. Nem is értem. Ha azon vagy, hogy megtaláld az arányaidat, akkor jó úton haladsz.
2019. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek kivétel nélkül zöld kezet adtam
2019. júl. 28. 20:29
 23/29 anonim ***** válasza:
70%
Nem jönnek be, bocsi. Inkább lennék egyedül mint egy kövér/duci lánnyal. Nem személyes. Gondolom sokaknak meg én nem tetszem. Ez van.
2019. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
24%
Persze hogy be jönnek :-) mondjuk sokkal jobb lenne ha küldenél egy képet magadról vagy esetleg egy hasonló képet.
2019. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

[link]

Ehhez az alkathoz hasonlítok nagyon.

2019. júl. 28. 23:30
 26/29 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen jó!
2019. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen tökéletes, semmi baj, nagyon tetszik ez az alkat.

21F

2019. júl. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
25%

Szinte naponta van 1 ilyen kérdés és nem értitek meg, hogy mindenkinek más jön be. Az egyik haveromnak az olyan nők jönnek be (vékony, kis mellel, semmi fenék), akiket én bottal sem piszkálnék meg. Valószínű ő is így van az én kiszemeltjeimmel.


A másik haveromnak "mindegy" hogy néz ki, ha a személyisége megfogja. Bár nyilván itt is van egy határ, a nagyon duci vagy nagyon vékony lányokat ő sem szereti.


Szerintem jó, ha a nőnek van feneke, van melle és emellett szép az arca is.


Én először az arcot nézem meg, a szemeket, aztán az összhatást. Abban mindannyian egyet értünk, hogy szeretjük a mosolygós, kedves, okos és közvetlen nőket. Az alak sokunknál másodlagos. Bár tényleg nem egy 160 kilós nőt kell elképzelni. :D

2019. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
54%
Bejönnek. Csak ti a kis 40 kilós taknyokra vagytok ráállva akik a 30 kilós nőket akarják csak...
2019. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!