Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok! Nem jönnek be a duci...

Srácok! Nem jönnek be a duci lányok?

Figyelt kérdés

16 éves, husis/duci lány vagyok. Kövérnek nem mondanám magamat, de van rajtam mit fogni. (Most kezdtem el egy új életmódot, egészségesen eszem, sportolok. Már fogytam 5 kilót)

A tőlem idősebb férfiak (20-30) gyakran néznek meg.

Viszont a velem egy idős srácoknak nem hiszem, hogy tetszem.


2019. júl. 28. 17:54
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Egyébként elég jóképű férfi volt. Először nem is hittem el, hogy velem próbált flörtölni :D
2019. júl. 28. 17:57
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem jönnek be
2019. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
Lesz, akinek bejössz így is. Viszont tény, hogy a vékonyabbak kelendőbbek.
2019. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszod!

Nem tetszem magamnak, illetve az egészségem miatt is szeretnék változtatni. Bár tényleg nem vagyok annyira kövér.

Egyébként a válaszolók légyszi kort is írjanak.

2019. júl. 28. 18:02
 5/29 anonim ***** válasza:
15%
Nem jönnek ,be, nem elég széles a kapu. Így aztán kint maradnak. Brühühü
2019. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%
Nekem bejönnek és azt vettem észre, hogy sok más férfinek is. Azért a dolog függ attól is, hogy milyen alkatú valaki és mennyire öltözik hozzá megfelelően. Rakj fel egy képet az alkatodról, aztán hidd el, rengeteg srác fog privátban bepróbálkozni.
2019. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%
Az arányosan teltek bejönnek.
2019. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Gt9dnl1 ***** válasza:
79%
A körte vagy a homokóra duci alkat nekem tetszik. De nem ismerlek, nem tudom milyen személyiséged van. A kettő nem ugyanaz. 28F.
2019. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%

Nekem bejönnek. A vékony lányok nem nagyon fognak meg. Én sem vagyok vékony, inkább nagydarab izmos, ezért kedvelem a nagyobb testű lányokat. Sose volt vékony barátnőm.

De velem egykorú lányok nem nagyon érnek fel hozzám.

20/f

2019. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%

A veled egyidős srácok többsége az aktuál szépségideált nézi csak,azok véleményére kár adnod(persze tisztelet a kivételnek).

Szerintem biztosan helyes lehetsz,ha gyakran megbámulnak az idősebbek,szóval ne aggódj.Persze,ha fogyni szeretnél,akkor tegyed,sok sikert kívánok hozzá,de csak mások miatt ne!;)

2019. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!