Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy orvos elvehet...

Szerintetek egy orvos elvehet pedagógust, vagy inkább lenézik őket? Itt az orvos a férfi, pedagógus a nő.

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 13:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem véleményt alkottam, csak 1 kérdést tettem fel, de már ezt is bánom.
2019. júl. 26. 14:28
 12/21 anonim ***** válasza:
30%

A kérdés nagyon is jó, és én értem, mire gondol a kérdező. Az orvosdinasztiák általában igen sznobok, csak orvosokkal szeretnek barátkozni, a gyermekeiket az orvosi pályára erőltetik, és nem nézik sokba a pedagógusokat. Van egy jó magyar film, a címe: Rózsaszín sajt, ebben a főorvos apuci arca elkomorul, amikor meghallja, hogy orvostanhallgató fiacskája egy kommunikáció-könyvtár szakos lánynak udvarol, akkor meg végképp lehervad, amikor azt is megtudja, hogy a lány anyja "csak" drámatanár, a lány apja pedig "csak" festőművész.


Az alábbi videót nézzétek meg 26.55-től 27.25-ig:


https://www.youtube.com/watch?v=mV2KD9T0pR8

2019. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
Orvos vagyok. Rohadtul nem mindegy milyen tanár az illető, egy reálossal szerintem jól kijönnék, mind a ketten szeretjük a természetet, meg van a közös pont, a humánosok viszont más tészta. Ők BNO kódos diagnózist képviselnek. Kb 1 stázalékuk igazi tanár, a többi kontár, szakbarbár idióta. A legszebb bennük, hogy rohadt könnyű munkájuk van, de állandóan táppénzen vannak baromságok miatt, úgy, hogy a fél életüket alapból szabin töltik.
2019. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
17%
12-es az én arcom is elkomorulna. A csaj büfé-ruhatár szakos a szülei meg életükben nem dolgoztak normálisan. Aztán a gyerekem majd tarthatja el a léhűtő asszonyt, aki körömreszelgetésen kívül nem ért semmihez.
2019. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként normális foglalkozású lányt, virágkötőt, fodrászt, ménököt stb. szívesen el is vennék akár.
2019. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
13-as! Miért lennének állandóan táppénzen? Az oktatási intézmény nem tűrné, a tananyaggal nem haladnának, és anyagilag sem éri meg. Háziorvos vagy és ezt tapasztaltad?
2019. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%

Igen. Több tanár betegünk is ilyen-olyan pszichiátriai indokkal táppénzen lébecol. Bocs, de minek megy tanárnak az aki nem tud sem a fiatalokkal sem a gyerekekkel bánni, és a tanítással járó minimális stresszt sem bírja?

És ezek az idióták ha dolgoznak, akkor hány fiatalnak teszik tönkre az életét?


Amit gimiben tapasztaltam anno, arról meg inkább ne is beszéljünk. Tíz bölcsészből jó esetben egy tud tanítani. És kb. fél szereti a fiatalokat.

2019. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

igen, van benne igazság, de sokak azért dolgoznak tisztességesen.

Gimis negatív tapasztalatom nekem is van.


A párválasztásod szempontjából pedig azért ne zárd ki őket teljesen. Légy nyitott, lehet találkozol egy számodra vonzó, értelmes pedagógussal aki simán levesz majd a lábadról ;)


Nekem van egy idegsebész doki ismerősöm akinek magyartanár a felsége. Kb. 35 éves házasok, nagyon jól megvannak. Pont tegnap voltak nálunk :D

2019. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Elnézést, 16-os voltam
2019. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen törvény, hogy ne vehetne el.

De ha neked tetszik egy pedagógus inkább ne jöjj össze vele, mert aki ilyet kérdez valószínűleg meglép hamar, ha talál egy csinosabb orvos vagy gyógyszerész csajszit, aki többet keres, meg hát nagyobb a presztizse, ..ugyebár :D

2019. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!