Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy orvos elvehet...

Szerintetek egy orvos elvehet pedagógust, vagy inkább lenézik őket? Itt az orvos a férfi, pedagógus a nő.

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 13:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Mindkettőt anya szülte? Igen.

Mindkettő ember? Igen.

Mindkettő ezen a földön fog nyugodni? Igen.


A fentiek következtében nem értem a kérdést. Más a foglalkozásuk, és?

2019. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi ésszel és ilyen gondolkodással csak hegesztőt szabad, esetleg szobafestőt. Az eszem megáll, mindenhova bekötik már a netet? Megérett a világ a pusztulásra.
2019. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Semmi sem tiltja, hogy egy orvos elvegyen egy pedagógust. Ki mondta neked azt a baromságot, hogy a férfi orvosok lenézik a tanárnőket.

Több orvosnak kórházi ápolónő vagy aszisztensnő a felesége. Mégsem nézi le a feleségét egyik se.

2019. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
lehet felháborodni, de saját bőrömön tapasztaltam, hogy elkezdtem beszélgetni egy fiúval, kb 5-10 perc után kiderült, hogy nem vagyok orvos (idézem:"ja, te nem vagy orvos...") és simán hanyag eleganciával ott hagyott a beszélgetés közepette.
2019. júl. 26. 13:54
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

...és akkor ebből az egy negatív élményből egyből KSH-t meghazuttoló sztatisztikát állítottál össze.

Te tényleg nem vagy orvos...

2019. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
egy kérdés, amit itt feltettem neked KSh statisztika? Te sem vagy az...
2019. júl. 26. 14:09
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem az a gond, hogy "nem vagy orvos", hanem az általános értelmi képességed!

A kérdésed is, meg a bövebb válaszod is annyira ostoba, hogy tökéletesen érthetö, ha nem akar bárki is elvenni!

2019. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy véleményt formálsz rólam 3 mondatból.
2019. júl. 26. 14:11
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én asztalos vagyok, feleségem bőrgyógyász, soha nem tapasztaltam a kollégáitól semmi negatívat... Illetve a nő kollégáitól szamomra negatív, hogy gyakorlatilag sokszor levetkőztetnek a szemükkel :D

De ez egy másik történet...

2019. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szépen köszönöm, hogy véleményt formálsz rólam 3 mondatból."

Kérdező, Te egy mondatból az összes férfi orvosról mondtál véleményt. Ne haragudj, de nem tudok neked igazat adni. Attól, hogy egy hülye van még nem kell általánosítani.

2019. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!