Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 éves korodig sok élményben...

25 éves korodig sok élményben volt részed?

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Még csak 22 kettő vagyok, de azt mondanám igen.

Több országban is jártam, ahonnan csodás emlékeim vannak, rengeteg extrémebb dolgot (sziklaugrás, tandem ugrás, canyoning, stb) kipróbáltam, és ezek maradandó emlékeim. Sok barátom van, akik nélkül nem tudnám, mi lenne velem, és arra az egyetemre járok, ahova mindig is járni akartam.

Remélem a következő 3 év is ilyen lesz.

2019. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Rengeteg utazás és az egész egyetem, ami az eddig legjobb kalandom volt
2019. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár sajnos még így se annyi, mint amennyit szerettem volna.
2019. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg :)
2019. júl. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
25 éves koromig főleg társasági élményekben volt részem, az utazások viszont csak 25 felett jöttek. :) Szóval nem panaszkodom, mert előtte is volt, de azóta is van bőven részem élményekben.
2019. júl. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira sok, bár akadt.

Főleg egy-egy napos programok.

Bár attól függ, mit nevezünk annak, engem nem vonz az utazás és bulis se vagyok, viszont egy falmászás vagy egy biliárd is tud élmény lenni nekem.

Kb 23-24 éves korig a saját mércémmel élve sok élményben volt részem, pláne egyetem alatt és főleg utána.


Azóta viszont tulajdonképpen semmi.

Rossz élethelyzet, pénzhiány, kb 1 éve szabadidőhiány (de előtte se vetett fel a szabadidő, főleg pl 2017-ben aggódtam, hogy a 2 ünnep közöttre marad-e szabadnapom, mialatt addigra a kb 15 nap szabiból 5 nap ment csak pihebésre).


Nem tudom, más fiatal felnőttnek honnan van ideje, pénze, főleg a mai fizetések, árak, alberletarak mellett.


A lényeg, hogy kb 23-4 éves koromig voltak élményeim, de nem bulik, ha utazások, akkor kisebbek.

2019. júl. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!