Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Győrben pénteken lesz Bagossy...

Győrben pénteken lesz Bagossy Brothers koncert, nagyon elszeretnék rá menni, de nincs kivel?

Figyelt kérdés

Kettő barátom is elhivtam, de sajnos úgy alakult h mind 2-nek közbe jött valami, az egyik korábban szólt a másik sajnos csak most.... egyedül maradtam.

Nem ismerek sok embert még erre felé, szóval ha esetleg van itt, olyan aki szivesen elmenne, de neki sincs kivel akkor kérem az írjon.

Persze tudom ott is lehet barátkozni.. De nagyon gáz lenne kimenni egyedül.

Lány vagyok egyébként ha lehet te is legyél az!

Nagyon örülnék összejönne, és esetleg még utánna is rendszeresítenénk közös programokat.


24/l



2019. júl. 10. 23:49
 1/3 A kérdező kommentje:
**rendszeresíthetnénk
2019. júl. 11. 00:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lánnyal akarsz menni és te is tudod, hogy ott is lehet ismerkedni, akkor miért nem mész oda és ott ismerkedsz lánnyal? Ismerek pár lányt, aki szereti őket és elég könnyen lehet velük ismerkedni. Annyit kell mondanod, hogy mélyek a szövegek és helyes az énekes... Szerencsédre papír egyszerű emberekkel könnyű ismerkedni.
2019. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Papír egyszerű valakivel beszélgetésbe elegyedni, igen.:)

De mondjuk h ha valaki, így oda jönne hozzám random... és rám akaszkodna estére. Teljesen hülyének nézném, tán még kínos is lenne. Ezért én sem teszem.

A szúrós tekinteteket szerettem volna még előzni azzal h nem egyedül megyek ki.


Csak gondoltam hátha van itt olyan, aki egyedül maradt a nyáriszünetre, vagy nem rég költözött erre felé és barátkozni szeretne... stb.

2019. júl. 11. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!