Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Nagyon marja a...

Mit tegyek? Nagyon marja a szívemet. :/

Figyelt kérdés

Szilveszterkor lesz egy buli, amin fellépünk a zenekarral, amiben játszom. Én még nem töltöttem úgy szilvesztert, hogy ne otthon lennék a családdal. Minig hagyományosan koccintunk, elénekeljük a Himnuszt stb.

Viszont már mondtam, hogy elmegyek erre a bulira, mivel nélkülem amúgy se tudna játszani a banda és akkor én lennék a közellenség meg az ünneprontó. Szeretnék persze részt venni, bár az ivászat része nekem nem jön be és ott lesz bőven... :(.

Valamint nagyon sajnálom Anyáékat, mert biztos nekik is rossz, hogy nem leszek. + Anyának szilveszterkor van a születésnapja. Olyan, mintha nagyon cserben hagynám Őt és a tesóim egy részét.

Mivel nyugtathatnám meg magam? Sajnos nincs visszaút a buliból a koncert miatt és tényleg nem akarom lemondani. A család a legfontosabb persze, de ez az eset nem valami kellemes.



2018. nov. 12. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Köszöntsed föl előtte való nap anyukádat; ozt akkor minden rendben is van. Ne hagyd ki ezt az élményt, hogy szerepelsz egy szilveszteri buliban; olyan családdal koccintós ünnep volt már egy csomó; nem hagyod cserben őket; csak most kipróbálsz valami újat; mert különben meg a bandát és a közönséget hagynád cserben, aki sokkal több ember; tehát inkább én az ő irányukba köteleződnék el; de ez ettől még nem cserben hagyása a családnak; szerintem nem is fognak neheztelni; amúgyis, minden évben van Szilveszter, és általában együtt töltitek. A másik meg, hogy nem kell feltétlenül innod, ha nem akarsz; ezt már te döntöd el; ez nem kötelező:D:D:D Csak annyi, hogy érezd jól magad; és ne köss bele senkibe, és ne verd szét a berendezést!:)
2018. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem cserbenhagyás, felnősz lesz saját életed. Anyukádat megünneplitek a napfolyamán, ebéd, koccintás, este pedig mehetsz fellépni.
2018. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!