Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van rajtam kívül olyan akinek...

Van rajtam kívül olyan akinek soha nem voltak még barátai és rendezvényeken sem volt még?

Figyelt kérdés

Születésnapok, legénybúcsúk, ilyesmikre gondolok. Én sose voltam még ilyen helyeken. Azt se tudom milyen lehet egy meghívás és egy buli a haverokkal. Kocsmázni se voltam még. Egyedül eljárok sok helyre, de úgy nem ugyanaz, meg ugyanarra a helyre nem érdemes mennem sokszor mert a törzsvendégek kiszúrják hogy ez a lúzer itt üldögél egyedül minden héten és kellemetlen helyzetbe kerülhetek.

Valami nagy hiba van bennem mert nem nagyon bír senki, még a saját szüleim se. Azt mondják hogy túl jófiú vagyok, túl lúzer, túl fura. Ez másoknak is feltűnik rögtön.

Úgy érzem egyedül vagyok a világon ilyen. Hiszen minden normális embernek vannak barátai, mindenkit kedvel valaki.


2019. máj. 21. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

"Valami nagy hiba van bennem mert nem nagyon bír senki, még a saját szüleim se. Azt mondják hogy túl jófiú vagyok, túl lúzer, túl fura. Ez másoknak is feltűnik rögtön."


Próbálj meg ezen dolgozniu; valamilyen módszerrel vagy terápiával vissza tudsz kutatni, hogy egy történés vagy valami folyamatos dolog váltotta ki, hogy feszengsz, túlzottan "jófiú" lettél. A gyökerek ismeretében tudsz ezen a problémádon dolgozni. Ha haladást értélk el, mások is észreveszik és szívesebben barátkoznak Veled.


Kitartást!

2019. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van egy elméleted arról, hogy miért gondolják ezt rólad. Kifejtenéd nekünk bővebben?
2019. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindig is ilyen voltam sajnos mint most.


Mások mondják rólam ezeket. Meg a családban mondják meg. Sokszor ha mondok valamit fogják a fejüket meg mondják hogy maradjak csendben mert unalmas vagyok. Ha próbálok barátkozni azonnal leráznak és furcsán néznek rám. Valahogy túl illedelmes vagyok és karótnyelt.

2019. máj. 21. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!