Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érezted már magad igazán...

Érezted már magad igazán elárulva?

Figyelt kérdés

2018. júl. 20. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de csak egyetlen férfire mondhatom, mert a többiek közel sem érdekeltek, mint az az egy.A tanuló pénz jó volt, mert azóta olyan barátaim vannak, hogy összeteszem értük a két kezem. Ráadásul mostanába szállingóznak vissza régi, elfeledett ismeretségek is, és öröm a közelükben tartózkodni:)
2018. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Igen, még Jedi koromban. Elég kínos volt, amikor seggbe lőttek a saját klónjaim. Szakemberrel kellett feldolgoznom.
2018. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
A legjobb barátom nem hívott meg az esküvőjére. El sem mondta hogy lesz neki.
2018. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
A legfszább amikor a saját szülei árulják el az embert.
2018. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4es a legfaszább amikor a bátyád részegen akar vezetni, a hátsó ülésen a várandós nővéreddel, te kiállsz a kocsi elé, hogy ne tudjon elmenni, erre a bátyus megfojtogat, anyád meg nem szól semmit. Rekt.
2018. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. Az általános iskolai barátnőim szó nélkül, csak úgy hirtelen kiléptek az életemből, semmi előzmény nélkül. Tudom, hogy nem maradhattunk együtt örökre, de arra azért nem számítottam, hogy szó szerint megszakítanak minden kapcsolatot velem. Egy ideig még kerestem őket, de amikor már csak két szavas lekoptató szavakat kaptam válaszként, vagy már egyáltalán nem is válaszoltak, hagytam a fenébe, nem vagyok olyan hülye, hogy egy olyan vonat után szaladjak, amelyik már elment. Nekem is van életem, tudom, hogy kik a fontosak, őket elengedtem, még ha fájt is. Ma már nem érdekel. Csak attól félek, hogy a gimis barátnőmmel is ez lesz...


L/20

2018. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen,


amikor elhagyott a legjobb barátom. :(

2018. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az exem összekavart a "barátnőmmel".
2018. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!