Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Szerintetek gáz?

Fiúk! Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek gáz az, hogy elég sok haveromat láttam már meztelenül? Lányok is válaszolhatnak. 19/F



2018. márc. 25. 15:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A lanyok is altalaba latjak egymast meztelenul vagy fehérnemuben xD meg vannak koztuk olyanok hogy egymas seggét meg mellet fogdossak is megse lezbik.. Szval mai világban egyaltalan nincs ezzel gond
2018. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

én meleg vagyok, és soha nem figyeltem szándékosan mások meztelenségét, és zavarba is jönnék tőle, akár fiú, akár lány az illető (bár lánytól sokkal jobban, mert a fiú legalább csak olyan mint én, meg ott ha már szemmagasságban nézel, eleve nem látsz semmi intimet...)


őszintén szólva nem is tudnám megmondani, hogy uszodában, öltözőben összefutottam-e már meztelen emberrel, olyannyira nem szoktam nézelődni ilyen helyeken.

2020. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Egyáltalán nem az! 😉
2022. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Provokal a kerdezo.
2022. máj. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!