Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szóvá tegyem ezt a "barátnőmne...

Szóvá tegyem ezt a "barátnőmnek"? Azt küldözgeti nagy büszkén, hogy miről beszélget a volt legjobb barátnőmmel, akivel nagyon csúnyán összevesztem, elmond mindennek és utáljuk egymást. Majd én meg azon fogok röhögni, nem?

Figyelt kérdés
Utolsó évünk, csak kibírom már vele aztán majd megyünk a saját utainkon, de szerintem ez szemétség. Ugyanakkor beszél vele, mint velem, ugyanarról és még van pofája baski azt küldözgetni, mennyire vicces.. olyan humorérzéke van a lánynak mint egyt fának..
2018. márc. 17. 01:56
 1/3 anonim válasza:
Hàt szòva tehetnèd ...mert szerintem az ilyen nem baràt !!!:-/
2018. márc. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyelőre tisztázzuk, hogy neked mi a nemed? Én először azt gondoltam amikor olvastam hogy fiú vagy, de így jobban bele gondolva lehetsz lány is, mert mind a kettő azt mondaná, hogy "barátnőm". Amúgy a sztorihoz vissza térve szerintem bunkósság, hogy rád nincsen tekintettel, hogy ti már összevesztetek. Én azt ajánlom, hogy említsd meg neki.
2018. márc. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még mindig csinálja, csak egyre pofátlanabbul, és hiába teszek megjegyzéseket, nem zavarja. Na nindegy, alig 3 hónap...
2018. márc. 18. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!