Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ilyen brutális videó elég...

Egy ilyen brutális videó elég egy barátság szétrombolásához?

Figyelt kérdés
A barátommal söröztünk én tájékozott vagyok a világ dolgait illetően.és szóba került a gyilkoság meg a sok rossz a világba. ekkor megmuttatam neki egy drog kartell videót ahol 4 nőt baltával machate-vel és késel először lefejeznek majd darabokra vágnak .3-4 percig daraboltak .Azóta nem keres és a családja is furán néz rám .és azt vettem ki a szavaiból hogy vigyázni kell velem pedig nem is látszik rajtam.ennyi elég ok hogy megszakitsa velem a kapcdolatott?

2017. dec. 23. 20:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8%

Lehet rá ok. Én pl. utálom a politikát, az olyan ismerőseim akik egész nap csak arról tudnak pofázni meg ócsárolni, azokkal meg is szakítottam minden kapcsolatot. A barát attól barát, hogy szimpatikus.

Ha alapvetően jó volt a kapcsolat akkor kicsit túlzó, de ha voltak máskor is gondok akkor nem az.

2017. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem véletlenül mondják be a tévében is az ilyen felvételek előtt, hogy megrázó képsorok következnek. Nem mindeki bírja, és joguk van megkímélni magukat tőle. Szóval ja, ha csak úgy figyelmeztetés nélkül az orra alá dugtad, az sokkolhatta.
2017. dec. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valszeg azt hiszik, hogy a világban mindenen ott a cukormáz ennyi, és nem képesek elfogadni, hogy bizony van egy másik világ is. Van akinek beszi a gyomra az ilyesmiket van akinek nem. Engem sem szokott semmi ilyesmi zavarni, néztem én is sok xarságot, de pl eszembe nem jutna bárkinek megmutatni, mert nem tudom mi lesz a reakciója rá.
2017. dec. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!