Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 11 éves vagyok, lány, és...

11 éves vagyok, lány, és piszkálnak azért mert, szőrös a lábam :c. Mit tegyek? Bármi jó?

Figyelt kérdés
Elegem van :C

2017. nov. 7. 16:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
54%
Ne foglalkozz velük:),biztos gyönyörű vagy:) de ha nagyon zavar borotváld le..
2017. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen... borotváláshoz mit ajánlotok? nekem ciki téma erről beszélni anyumnak, h hé vegyé nkem egy szörtelenítőt, de na
2017. nov. 7. 16:28
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Mondd nekik azt, hogy még egy ilyen beszólás, és a fogai közül is a lábszőröd fogja kiszedni. (már ha marad foga)

😂

2017. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem segít, de kösz... :/
2017. nov. 7. 16:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Ne szégyellj szólni erről anyukádnak, elvégre az anyukád, és hidd el, neki is van. Egyelőre borotvát ajánlanék, de mindenképp jó lenne, ha valaki, egy tapasztaltabb személy, megmutatná neked, hogy hogy kell csinálni. Nem másért, de nehogy megvágd magad.

2017. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szolj anyudnak,vagy borotvald le(de nem ajanlom mert eleted vegeig borotvalni kell es meghozza erosebb lesz a szor) vagy epillator de az fajdalmas vagy hallottam olyat h ki lehet szokiteni a szort es akkor annyira nem fog latszani. Remelem segit mert mas nem jut eszembe :D

Es ha ilyesmivel szekalnak nem lehet nekik semmi olyat mondani amitol mashogy latnak dolgot, hulyek es kesz ez is az elet resze. A haj is szor ember :D

2017. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

mond nekik ezt:

"mi nők szőrrel a lábunkon születtünk"

Sandra Bullock

2017. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én bizony kértem a nagymamámtól egy epilátort karácsonyra.

Meg is vette, csak berakta a fa alá családi karácsonykor... Akkor nagyon égett a pofám a szüleim és az unokatesóim előtt, most már csak röhögök rajta :D Semmi ciki nincs ebben, pláne egy nőrokon előtt. De ha senki sincs, írj rám, és segítek.

Plusz: szerintem csak akkor szőrteleníts, ja téged is zavar. Ja egyébként neked így jó, akkor engedd el a füled mellett szerintem.

23/L

2017. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

És akkor ők mit szóljanak?


[link]

2017. nov. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon szőrös volt már 11 évesen és állandóan ezzel cikiztek. Én elkezdtem borotválni.
2017. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!