Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mióta autóm van az egyik...

Mióta autóm van az egyik barátom rám van kattanva?

Figyelt kérdés

Most vettem autót, a kérdésben szereplő barátnak nincs autója, sem jogosítványa.

Mióta megvan a kocsi, mindenhova hív, hogy menjek el vele, és természetesen mindenhova autóval akar menni.

Direkt úgy teszi fel a kérdést, hogy kicsit "bántson", hogy még nincs nagy rutinom, hogy "vagy odáig még nem mersz elvezetni?" Gondolom azért, hogy majd sérti az önérzetem, és csak azért is elvezetek oda.

Másnak is vannak ilyen barátai? Megváltozik ez valaha?

Nagyon idegesít, nem azért tettem le a jogsit, hogy másokat fuvarozzak ingyen..

A barátságot nem szeretném elkaszálni, csak legvégső esetben.. ha megmondanám neki, én jönnék ki szarul, mert tuti azt mondaná, hogy "jaj azért, hogy gyakorolj", de ez nem igaz..



2017. okt. 24. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerre tettem le a jogsit az akkori legjobb barátommal így mi felválltva vezettünk, mikor kinek kedve volt. A te barátod nyilvánvalóan csak kihasznál mert mégis csak kényelmesebb mint gyalog.

Mond meg neki, hogy nem akarod fuvarozni, nem érsz rá és nem vagy taxi.

2017. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Remélem az ilyen benyőgéseiért nem ingyen fuvarozod.

Valószínű irigy, de ezek alapján ez nem barát, biztos van normálisabb barátnak való.

Régebben én is sok emberről azt hittem, hogy a barátom, mai fejjel egészen másnak tűnnek.

2017. okt. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem érsz rá, vagy hogy nincs kedved éppen oda menni. Az igazi barát megérti. Az igazi barátnak lehet nemet is mondani, akkor sem sértődik meg.
2017. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen úgynevezett barátnőim. Fuvarozgassam őket ide-oda, menjek át érte, mert át akar jönni, meg vigyem is haza, vigyen már el az ország másik végébe stb. Mikor mondom nekik, hogy menjenek busszal, erre azt mondják, hogy de az pénzbe kerül...
2017. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah meg kifizetik természetesen jövő héten vagy éppen adnak egy tábla csokit...
2017. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az igen, 4#, ehhez a kijelentéshez, ezért vastag bőr kell, amit a barátnőid mondanak. :O

Nálunk ilyen megnyilvánulások még nem voltak, most mintha kicsit észre vette volna magát, kíváncsi vagyok, hogy most már észnél lesz e, vagy folytatódik..

A féltékenységet mindenesetre érzem, bárki bármit mondjon.

2017. okt. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!