Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történhetett közöttünk?

Mi történhetett közöttünk?

Figyelt kérdés

Az eddigi legjobb barátnőm kerül engem... most volt nyaralni és hát mindig beszélgetünk egymással,szinte mindent megtudunk beszélni annyira közel álltunk egymáshoz,viszont mostanában már ha megkérdezem tőle hogy elmegyünk e valahova olyanokat talál ki hogy neki most kikell takarítani a kerti kistavat. Aztán ugye azthittem hogy nagyon ragaszkodom ezért kb egy 2-3hétig csak egyszer egyszer beszéltünk és nem is nagyon érdekelte hogy nem keresem aztán most már csak egyszerűen kinyom ha beszélni akarunk nem érdekli hogy mi van velem és hát én még próbáltam megmenteni a barátságunkat ezért elhívtam hogy mennyünk el sétálni aztán egész végig telefonozott és a sulis barátnőivel irogatott nem figyelt rám nem is érdekelte hogy én is ott vagyok...🙁 Ha valakivel volt már hasonló helyzetben ő mihez kezdett? Vagy próbálkozzak vele vagy már felesleges mert nem akar a barátom lenni?

(Az írásomat légyszi ne nézzétek mert a telóm nem a legjobb troll kommentetek légyszi ne adjatok)


2017. aug. 16. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hanyagolnám ezek után, egyértelműen neki nincs szüksége erre a barátságra. De azért rákérdeznék előtte, hogy így van-e.


Sajnos én is így veszítettem el a legjobb barátomat, néhány hét alatt. Ez van, túl kell lépni rajta, útjaitok elváltak.

2017. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátok megtisztelik egymást azzal,hogyha valami bajuk van a másikkal akkor azt nem tartják magukban.

Kérdezd meg tőle!

2017. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni is vele de nem akarta bevallani nekem nem volt őszinte elterelte a témát, megkérdeztem tőle hogy mostanaban mi történt nem akarsz velem lógni vagy valami bajod van velem? És annyit mondott hogy nincsne semmi... azan mondtam h valami miatt megsem beszelunk es nem talalkozunk es olyan fura vagy velem. Erre belevágta a képembe hogy tiszta hisztis vagyok és mindent ezzel akarod megoldani. Pedig annyira proballtam tenyleg normalisan nem emeltem fel a hangomat es nem kertem ki a velemenyet mivel regen mindig leultunk es nyugodtan elmondtunk egymasnak mindent de mostmar nem akart🙁
2017. aug. 16. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.
2017. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez már halott ügy. De ha megnyugtat, akkor én is ilyen helyzetben vagyok.
2017. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nyúltad le a szerelmét?
2017. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon nem is akart az elejen sem beszelni a szerelmi vonalarol aztan egyszer elmondta h ki tetszik neki de egyepkent egysltalan nem beszle rola nincs pasija es nem is hoztam fel ezt az ugyet mert ha nemkar rola beszelni akkor mindegy
2017. aug. 17. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!