Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék kapcsolatokat...

Hogyan tudnék kapcsolatokat kialakítani, barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
4 hónapja költöztünk Pestre, de azóta szó szerint egyetlen ember sincs, aki közel állna hozzám.. Miért nem nyitnak felém az emberek? Suliban már van 1-2 ember, akivel néha dumálunk, de sulin kívül semmi. Nem keres senki, pedig jó volna, ha végre lenne pár ember, akivel tudnék kimenni..

2017. márc. 31. 14:45
 1/3 anonim válasza:

Tudod ez sosem egyszerű és mindig sok idő,de azért még próbálkozz. Én úgy vagyok vele, hogy van pár haverom akiket bírok es gyakran megyünk mindenfele és meg is bízom bennük ,de megse mindig érzem magam közéjük valónak, valószínűleg a suliváltás miatt,de én ugyan itt élek 13 éve és mégis nehéz.vidékről jöttél?

és hány éves vagy?

2017. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17 vagyok, igen vidékről..
2017. ápr. 1. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom mennyire hiszel a netes barátkozásban, de én is pesti vagyok, ha van kedved, beszélgethetünk

18 vagyok

2017. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!