Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ajánlott embereket megisme...

Hol ajánlott embereket megismerni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, de tipikusan kezdem. Szeretnék haverokat találni, esetlegesen lányt is ugyanis jó ideje nincsen már barátnőm. Lekötni szeretném magam és mivel én is szociális ember vagyok, ezért szeretnék embereket megismerni. Szánalmas lenne bárkit ezen az oldalon arra buzdítani hogy írj privátot, nem ez az oldal célja tudom. De akkor hol ismerhetnék meg embereket? Az iskola az iskola és az is marad. Egy jó haverom van, de ő kissé éretlen és szűkösek a témák amikről lehet vele beszélgetni.

2017. jan. 29. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Járj szórakozóhelyekre pl.: korizni, koncertekre..stb Legyél nyitott, és kezdeményezz. Nem tudom sportolsz -e de úgy is találhatsz barátokat:) Vegyél részt minél több szociális programon, ennyi az egész. ^^
2017. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!