Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bunkóság a legjobb...

Szerintetek bunkóság a legjobb barátotoktól/barátnőtöktől megkérdezni, hogy mennyi partnere volt eddig?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap az egyik barátommal beszéltünk ilyenekről. Az ő állítása szerint még a legjobb barátnak sincs köze ahhoz, hogy volt-e és ha igen akkor mennyi barátja, barátnője. Szerintem meg egy igazi legjobb barát mindent tud a másikról és mindent megosztanak. Persze csak mert valakivel minden nap beszélsz még nem lesz a legjobb barátod. De nem is ezekre a barátokra gondolok most. Legjobb barát alatt azt az egy személyt értem, akit szinte már testvérként szeretsz és mindent megosztotok egymással és nemmi titkolózás nincs köztetek. Nektek mi erről a véleményetek?

2016. szept. 25. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezni nem bunkóság. De az sem bunkóság, ha valaki erre nem akar válaszolni.

Nem mindenki oszt meg mindent másokkal. Nem ettől lesz valaki jó barát, hogy mindent elmond neked. Ez nem titkolózás. De pl. a szexuális élet az olyan, ami csak két emberre tartozik, arra az adott két emberre, akik között történik. Szóval ha ezt veled nem akarja megbeszélni a legjobb barátod, attól még jó barát, csak ő nem az a típus, aki elmeséli a szexuális életét.

2016. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudnak mindent még az ember szülei se vagy a házastársa. A "legjobb barátság" minősítés sem hatalmaz fel rá, hogy ilyeneket elvárj. Az embernek van egy privát szférája, senkinek nincs köze hozzá, bármit is tartalmazzon. No meg miét jobb neked, ha a "legjobb barátodról" tudod, hogy szűzqva vagy épp fürdősprosti?
2016. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 legjobb barátnőm van, és igazi legjobb barátnők vagyunk, mégse beszélünk ilyenekről. Persze azokat a pasikat, akik a barátságunk ideje alatt voltak, ismerem, de nem tudom hogy pl. mikor vesztette el valamelyik a szüzességét, én még azt se mondom el feltétlenül, ha tetszik egy pasi, csak ha már van miről mesélni (randi stb.). Nem beszél mindenki ilyenről.
2016. szept. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez. Szerintem ez teljesen emberfüggő. Amúgy normálisnak tartom, ha barátok ezeket a dolgokat nyíltan megbeszélik egymás között. Viszont én a barátaimmal soha nem beszélek ilyen témákról, de nem bizalmatlanság miatt, vagy mert tabu lenne a téma, hanem mert valami (az Isten tudja miért) miatt így alakult.
2016. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem is eddig csak egyetlen egy ilyen nagyon jó barátnőm volt. De sosem éreztem azt nála, hogy lennének olyan dolgok, amit nem "szabad" vagy nem illik tőle megkérdeznem. Persze, ha valamire is azt mondta volna, hogy erről nem szeretne beszélni, akkor azt is megérteném, de ilyen eddig sosem történt. Ha az egyik fél érdeklődik, a másik szivesen beszámol róla. Persze azért olyan dolgokat még mi sem kérdezünk, hogy hányszor szexeltél, meg mikor veszítetted el a szüzességedet. Ezek már intim témák, ilyet nem is kérdeznék, ha akarja elmondja, de én nem kérdezek ilyenre rá. Itt csak annyiról van szó, hogy mennyi az a szám, akivel járt. Mi ezt egyáltalán nem találtuk furcsának. És mivel jóban vagyunk így titkolnia is nehéz lenne, hogy most éppen jár valakivel, vagy éppen már másikkal van.


Tudom, hogy nem minden ember egyforma. Mi ilyenek vagyunk, ez sosem volt gond. Egyszerűen csak a kiváncsiság iratta ki velem a kérdést, hogy vajon mások megosztanak-e ilyen dolgokat a legjobb barátjukkal. Köszönöm az eddigieket. :)

2016. szept. 25. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk ilyenekről beszélni. Bár sokat nem kell mesélni, mert elég régóta vagyunk barátnők. De pl az én legjobb barátnőm nem csak a kapcsolataim, de alkalmi partnereim és csak csókpartnereim számát is tudja. Sőt, a párom is, ahogy én is az övét.
2016. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én meglátásom az, hogy minden jó társasába a szex és a kakálás mint témakör minig utat tör magának. Az én legjobb barátom a férjem egyik nagyon jó barátja és kollégája is. Mi mindig őszintén tabuk nélkül beszéltünk meg egymással mindent.(nyilván kettesben)Ha fel jött egy téma akkor sosem kellett feszegetni a dolgokat kérdés nélkül is elmondtuk egymásnak az ágyjeleneteket és az exeket. Meg a fantáziálgatásunkat is a párjainkról vagy aktusokról. Mint pl szivesen kipróbálnám egy liftben milyen lehet. De ezek mi vagyunk. Én nem érezném bunkóságnak. Hiszen a témák többsége 1-1 kérdés kapcsán merült fel.És az ahogy mi az első perctől a legnagyobb őszinteséggel tudtunk egymással beszélni az tett minket mondhatni testvérekké.Mert mi így tekintünk egymásra pedig csak 3 éve ismerjük egymást. (24 édesanya és feleség)
2017. jan. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!